AIB Partnerem największych polskich regat morskich poza granicami kraju
AIB Partnerem największych polskich regat morskich poza granicami kraju

XI edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim rozpocznie się 1 września br. w Chorwacji. Już po raz kolejny na błękitnych wodach Adriatyku załogi jachtów będą walczyć o zwycięstwo. Partnerem regat jest firma AIB – producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.

Regatta Build Cup największe polskie regaty morskie poza granicami kraju to cykliczne wydarzenie organizowane przez firmę FAKRO. Od ponad dekady, co roku o tej samej porze reprezentanci polskiej branży budowlanej ruszają ku żeglarskiej przygodzie. Tym razem regaty odbędą się pod hasłem „Sport i chorwackie smaki”.

Jednym z Partnerów tego wyjątkowego wydarzenia jest firma AIB, która wspiera je od 4 lat. AIB to wiarygodne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizujące się w produkcji rozwiązań izolacyjnych, które stanowią perfekcyjne wykończenie każdej inwestycji. Firma aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju inicjatywach służących rozwojowi branży stolarki budowlanej w Polsce – w charakterze Partnera wspiera m.in. kampanię społeczną „DOBRY MONTAŻ” oraz organizowany corocznie Kongres Stolarki Polskiej. – Regatta Build Cup to niepowtarzalne połączenie sportowej rywalizacji z możliwością integracji naszego środowiska. Z przyjemnością włączamy się więc w organizację wydarzenia, które na dobre wpisało się już w kalendarz branżowych imprez. Ufam, że tegoroczne odsłona regat przyniesie uczestnikom wiele pozytywnych wrażeń mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB. W tym roku AIB obchodzi 25-lecie działalności.

Mistrzostwa to także doskonała okazja do aktywnego wypoczynku. Uczestnicy będą mogli podziwiać jedną z najpiękniejszych linii brzegowych na świecie, z której słynie Dalmacja. W planach jest odwiedzenie pełnych urokliwych widoków wysp: Vis, Hvar i Brac.

Regaty odbędą się w dniach 1-8 września 2018 roku. 

 

źródło: AIB