Nowoczesne i funkcjonalne drzwi do Twojego wnętrza – T-Door Elegant od firmy Budvar Centrum
Nowoczesne i funkcjonalne drzwi do Twojego wnętrza – T-Door Elegant od firmy Budvar Centrum

Ponadczasowa elegancja połączona z nowoczesną technologią i możliwością elastycznego dopasowania do projektu domu to gwarancja świetnego, pierwszego wrażenia. O czym mowa? Chodzi o wprowadzane właśnie na rynek, drzwi wejściowe T-Door Elegant firmy Budvar Centrum.

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego gdy wybieramy drzwi wejściowe, niezwykle istotne jest by oprócz cech użytkowych, miały one jeszcze elegancki, ponadczasowy wygląd i odpowiadały charakterowi domu. Prosta forma i przemyślany design drzwi zagwarantują oczekiwany efekt, a nasi goście będą przekraczać próg domu z zachwytem. My natomiast zapewnimy sobie komfort w codziennym użytkowaniu.

Drzwi skrojone na miarę

Jednak, aby to efekt „wow” został spełniony, drzwi nie mogą być przypadkowe. Muszą idealnie komponować się z budynkiem, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Pasować do jego charakteru i stylu, ale jednocześnie być mocnym akcentem wyróżniającym się na tle całości. Firma Budvar Centrum doskonale to rozumie, dlatego wprowadziła na rynek drzwi wejściowe T-Door Elegant, które cechują się przemyślanym designem, elegancją i wygodą użytkowania. – Linię T-Door Elegant stworzyliśmy, z myślą o klientach poszukujących nowoczesnych i wysokiej jakości drzwi. W tej linii każdy znajdzie coś dla siebie. Zadowoleni będą miłośnicy bogatych zdobień, jak i zwolennicy surowych, minimalistycznych wzorów – mówi Anna Latus, Manager produktu, Budvar Centrum.

Drzwi T-Door Elegant to szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych gustów i nie chodzi tylko o naprawdę imponujący zbiór wzorów czy gamę barw. Różnorodność dodatków - klamek, pochwytów, zawiasów w kształtach i kolorach dostosowanych do modeli drzwi, daje możliwość stworzenia indywidualnych i niepowtarzalnych projektów.

Natomiast wyraźna geometria T-Door Elegant sprawia, że bardzo dobrze wpisują się w estetykę nowoczesnych budynków. Są doskonałym uzupełnieniem minimalistycznych brył domów czy obiektów użyteczności publicznej.

Eleganckie i wytrzymałe

Drzwi od Budvar Centrum zachwycają wyglądem, a jednocześnie są wyjątkowo wytrzymałe, m.in. za sprawą dodatkowych wzmocnień narożników oraz zbrojonego profilu. Dużą wytrzymałość zapewniają także tzw. niewidoczne zgrzewy. Warto podkreślić, że drzwi będą nienagannie prezentowały się przez lata, dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, potwierdzonej certyfikatem klasy S. Deszcz, mróz, czy silny wiatr nie naruszą materiału. Stabilna konstrukcja i wysokiej jakości użyte materiały gwarantują wygodę użytkowania.

Wytrzymałość T-Door Elegant, to również zastosowane rozwiązania zwiększające ochronę przed ewentualnymi kradzieżami. Dzięki nim domownicy czują się bezpiecznie i mogą negocjować lepszą cenę za ubezpieczenie od włamania.

Drzwi otwarte na nowoczesność

Drzwi oferowane przez Budvar doskonale sprawdzą się w coraz bardziej popularnych, inteligentnych domach. W T-Door Elegant można śmiało wykorzystać rozwiązania pozwalające na automatyczne sterowanie drzwiami. Do wyboru są trzy panele kontroli dostępu, dzięki czemu tradycyjny klucz odchodzi do lamusa. Miłośnicy nowinek i technologii mogą otwierać je za pomocą kodu, czytnika linii papilarnych lub systemu RFID. Koniec z przeszukiwaniem torby lub plecaka w celu znalezienia kluczy, które utknęły gdzieś na dnie lub co gorsza zostały w pracy.

 

źródło: Budvar Centrum