Herkules 2008 dla firmy    aluplast
Herkules 2008 dla firmy aluplast
Firma aluplast otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie. 17 lutego w warszawskim hotelu Polonia Palace odbyła się już po raz szósty Gala Buildera. Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia Budowlana Firma Roku, Laury Buildera oraz statuetki Polski Herkules.

Ta organizowana, już tradycyjnie jeszcze przed rozpoczęciem sezonu budowlanego, przez miesięcznik Builder Gala jest okazją do uhonorowania najlepszych polskim firm budowlanych. Aluplast zdobył w tym roku statuetkę Polski Herkules 2008, która przyznawana jest firmom, organizacjom oraz ich szefom za wybitne osiągnięcia i wysoką pozycję w branży budowlanej. Statuetkę odebrał dyrektor aluplast sp. z o.o., Pan Christian Voicu.

Tytuł i statuetkę Polskiego Herkulesa - najbardziej prestiżowe wyróżnienie, przyznawane przez miesięcznik Builder - otrzymują firmy, organizacje i ich szefowie, za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej oraz osoby, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa. W tym roku w doborowym gronie znalazło się dziesięciu laureatów. W poprzednich latach aluplast był już trzykrotnie laureatem wyróżnień Budowlana Firma Roku. W uroczystości wzięło udział bardzo liczne grono przedstawicieli rządu, administracji, mediów, a przede wszystkim firm budowlanych.

BUILDER – niezależne, wiodące specjalistyczne pismo branżowe i środowiskowe ukazuje się co miesiąc od listopada 1997 roku. Czytelnikami są menedżerowie firm budowlanych, projektanci, inżynierowie i kadra techniczna, studenci i wykładowcy wydziałów budownictwa wyższych uczelni, inwestorzy publiczni oraz wszyscy zainteresowani budownictwem.