Super ciepłe okno!
Super ciepłe okno!

Super ciepłe okno zostało wyprodukowane przez znaną firmę Stolarka Wołomin, szyba natomiast przez cieszącą się bardzo dobrą opinią wśród producentów firmę: Polskie Szyby Termoizolacyjne i zdecydowanie jest to produkt na miarę XXI wieku, w kórym to poszanowanie energii na całym świecie to już nie tylko moda ale konieczność.
Prezentacja najcieplejszego okna na świecie w swojej kategorii (tradycyjna rama drewniana z szybą zespoloną) odbyła się na Targach Budma w Poznaniu na stoisku Związku Polskie Okna i Drzwi.
A teraz rzecz najważniejsza - parametry: wspomniane okno o wymiarach 150x150cm, jednoskrzydłowe, uchylno-rozwieralne, rama sosnowa, szyba z najnowszej generacji szkłem firmy Guardian, ciepła ramka (dokładnie 3 ramki i kilka tafli szkła (zastosowano szybę trzykomorową, pierwszą na świecie z takim szkłem pod nazwą: PSTQuatroThermo, przestrzeń wypełniona kryptonem) uzyskało niewiarygodny współczynnik U=0.63 W/m2K, a szyba U=0.30 W/m2K! Wszystko potwierdzone badaniami w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie.

wwww.okna.org.pl