MDO – targi nowych możliwości
MDO – targi nowych możliwości

Remontujesz mieszkanie? Budujesz dom? Urządzasz ogród? Takie pytania stawia organizator nowych targów, które już w kwietniu odbędą się w Gdańsku (21-22 kwietnia). Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.

Targi MDO przygotowywane są z myślą o prezentacji najnowszej oferty dystrybutorów i producentów materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz, mebli i akcesoriów, artykułów ogrodniczych jak również biur architektonicznych i projektowych oraz wykonawców.

Na MDO zobaczymy szeroką ofertę dystrybutorów – w tym najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych.  Na zwiedzających czekać będą interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów. Ci ostatni podpowiedzą, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, planując budowę czy remont, aby zastosowane rozwiązania służyły i upiększały nasze otoczenie jak najdłużej.

Darek Stolarz - człowiek od rzeczy niemożliwych

Jak zrobić coś z niczego? Czy stare meble mogą dostać nowego życia? Tego dowiecie się od Darka Stolarza!

Gwiazda telewizyjnych programów „Domowe rewolucje”, „Dorota Was urządzi”, a także nowego programu „Darek solo” pojawi się na targach MDO, doradzając zwiedzającym, ale także prezentując swoje umiejętności i pomysły.

22 kwietnia stworzymy coś z niczego pod czujnym okiem Darka "Stolarza" Wardziaka! Waszym zadaniem będzie kreacja - konsoli do przedpokoju z kantówki stylizowanej na mebel kolonialny! Podejmiecie wyzwanie? O materiał do pracy nie musicie się martwić!

Kup bilet na warsztat - ilość miejsc ograniczona!

https://www.ticketmaster.pl/event/targi-budownictwa-i-aranzacji-mdo-niedziela-bilety/5609

Ogród w szkle zamknięty

Piękne i kreatywne kompozycje roślinne nie muszą być domeną ogrodów – co powiecie na ogrody w szkle?

Wystarczy większy słoik, miska, waza czy wazon, trochę żwirku, ziemi i sadzonki i możemy rozpocząć przygodę z własnym ogrodem w nietypowej scenerii! To świetne zajęcie, które pozwoli Wam na stworzenie wyjątkowej dekoracji. A jak to zrobić odpowiednio, co z czym łączyć, aby efekt był nieziemski, jak dbać – o tym opowie, zaprezentuje i podpowie Wojciech Wardecki – specjalista od niezwykłych kreacji, projektowania i aranżacji roślinnych wewnątrz, na tarasach, balkonach i przydomowych ogrodach.

Już 21 kwietnia będziecie mieli okazję stworzyć swój prywatny Ogród w Szkle! Wojciech Wardecki wprowadzi Was w arkana sztuki, a to, co wykonacie, będzie na zawsze z Wami! Podczas warsztatu otrzymacie wszystkie niezbędne elementy do kreacji Waszego własnego Ogrodu w Szkle!

Kup bilet już teraz - ilość miejsc ograniczona:

https://www.ticketmaster.pl/event/targi-budownictwa-i-aranzacji-mdo-sobota-bilety/5607

Nowości, design, porady