Eko-Okna zapraszają na targi Fensterbau Frontale
Eko-Okna zapraszają na targi Fensterbau Frontale

Na dwupoziomowym, nowoczesnym stoisku o powierzchni ponad 250 m2 producent zaprezentuje cały przekrój swojej oferty.

21 marca w Norymberdze rozpocznie się jedno z największych wydarzeń branżowych na świecie – targi Fensterbau Frontale 2018. Podobnie jak w latach poprzednich, wśród setek wystawców, nie zabraknie firmy Eko-Okna. – W tym roku znajdą nas Państwo w hali nr 7 na stoisku o nr 241. Serdecznie zapraszamy na spotkanie. Tym bardziej, że przygotowaliśmy kilka naprawdę ciekawych premier – mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor marketingu i rozwoju produktów Eko-Okna S.A. Jak zdradził nam przedstawiciel firmy, wśród nich nie zabraknie lakierowanego okna PVC, które już zostało zauważone przez branżę i nagrodzone tytułem „Innowacyjnego Rozwiązania Branży Stolarki 2018”.

Producent już po raz kolejny postawił na kompleksową prezentację oferty. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno okna PVC, aluminiowe jak i drewniane, a także drzwi, bramę oraz drzwi HST. – Po raz pierwszy w przestrzeni targowej zaprezentujemy także ogrodzenia posesyjne, które od początku roku znajdują się w naszej ofercie – opowiada Łukasz Kucharczyk. Produkty prezentowane będą w estetycznej linii produktów All in One Design. Tym razem goście, którzy odwiedzą stoisko Eko-Okien zobaczą kompozycję Messina, w której kolorem dominującym jest dąb sheffield szary, jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu.

Uczestnictwem w targach, Eko-Okna potwierdzają swoją strategię, w której centralną rolę odgrywa człowiek. – Spotkanie z Klientami twarzą w twarz jest dla nas bardzo ważne. W trakcie takich rozmów poznajemy ich oczekiwania, nawiązujemy więź. To dla nas najistotniejsze – dodaje dyrektor Kucharczyk. Przypomnijmy, że tylko od stycznia Eko-Okna wzięły udział w targach Swissbau w Szwajcarii, Bauen&Energie w Austrii, Budma w Polsce, Batibouw w Belgii oraz Baurs Eigen Bouwen w Holandii. Teraz przygotowują się na spotkanie z niemieckimi klientami.

Przypomnijmy, Eko-Okna znajdą Państwo w hali 7, na stoisku o nr 241.

 

źródło: Eko-Okna