Jak zamontować okno w strefie docieplenia? Profesjonalne pokazy montażu podczas MONTERIADY 2018
Jak zamontować okno w strefie docieplenia? Profesjonalne pokazy montażu podczas MONTERIADY 2018

W dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 roku w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. W ramach tego wydarzenia, po raz trzeci zrealizowana zostanie MONTERIADA, promująca prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej. Podobnie jak w poprzednich edycjach, udział w niej weźmie firma AIB, jeden z Partnerów przedsięwzięcia. Monterzy AIB zaprezentują instalację stolarki okiennej w strefie docieplenia.  

Organizowana przez Związek POiD MONTERIADA jest wydarzeniem przeznaczonym zarówno dla inwestorów, monterów, jak i sprzedawców oraz dystrybutorów stolarki budowlanej. Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko MONTERIADY, będą mogli zapoznać się z nowoczesnymi metodami montażu okien, drzwi, bram czy osłon okiennych.

Pokazy montażu okna w strefie docieplenia zostaną przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań firmy AIB: SYSTEMU SIMPLEX wraz z uniwersalną, termoizolacyjną listwą podokienną SIMPLEX MULTIBASE. Produkty umożliwiają szczelne zamknięcie otworu okiennego w krótkim czasie, skutecznie eliminują mostki termiczne wokół okna i zapobiegają przemarzaniu muru w jego okolicy.

AIB to firma zajmująca się produkcją rozwiązań izolacyjnych. W ofercie posiada wyroby na bazie butylu, taśmy, uszczelki, profile oraz system montażu w warstwie izolacji SIMPLEX. AIB od wielu lat jest dostawcą materiałów uszczelniających i komponentów do produkcji okien oraz drzwi dla największych marek z branży stolarki otworowej i chemii budowlanej.

Pokazy montażu AIB zostaną zrealizowane na stoisku nr 1 w pawilonie 5 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w następujących terminach:

30 stycznia, w godz. 14.20-15.00

31 stycznia, w godz. 15.10-15.50

1 lutego, w godz. 11.25-12.05

2 lutego, w godz. 12.10-12.45

 

Szczegółowy harmonogram wydarzenia jest dostępny pod adresem: http://dobrymontaz.com/dm_article/znamy-harmonogram-monteriady-2018/

 

źródło: POiD