Verona - wyjątkowy system przesuwny do kabin prysznicowych
Verona - wyjątkowy system przesuwny do kabin prysznicowych

System przesuwny VERONA to kolejna nowość w ofercie CDA Polska. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dostępnej w wykończeniach połysk oraz satyna. Charakteryzują go prosty i szybki montaż oraz szerokie możliwości zastosowania.

VERONA to system dedykowany kabinom prysznicowym, którego cechą charakterystyczną są wózki jezdne wykonane w technologii waterproof. Dzięki temu pozostają one jeszcze bardziej odporne m.in. na działanie wody. Na prowadnicy systemu zamontowane są już w odpowiednich odległościach mocowania dla panelu stałego, co zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza jego montaż, a także pozwala zachować precyzję wykonania kabiny prysznicowej.

System VERONA dostępny jest w kilku wariantach, w tym z jednym lub dwoma panelami przesuwnymi, albo z dwoma panelami stałymi. Dzięki temu możne on być wykorzystywany zarówno w kabinach wnękowych, jak i narożnych. Co więcej, jego prowadnica może mierzyć nawet do 2 metrów długości, co daje dodatkowe możliwości dopasowania systemu pod indywidualne wymagania projektowe. Wybierać można również pomiędzy dwoma rodzajami odbojów zabezpieczających. Pierwszy to  standardowy stalowy odbój w kształcie niewielkiej rolki, drugi natomiast jest wykonany na kształt rolki wózka jezdnego.

System VERONA od CDA Polska, model SHV-MSD90SET – wariant z dwoma panelami przesuwnymi i dwoma stałymi

System VERONA od CDA Polska, model SHV-MSDSET – wariant z jednym panelem przesuwnym, montaż ściana - ściana

System VERONA od CDA Polska, model SHV-MSG90SET – wariant z jednym panelem przesuwnym i dwoma stałymi, montaż ściana - szkło

 

 

Wysoka jakość użytych materiałów oraz ich wykończenia sprawiają, że system ten będzie stanowił elegancki element łazienki, niezależnie od stylu jej aranżacji. System VERONA dopasowany został do szkła o grubości 8 lub 10 mm, a jego maksymalny udźwig to 65 kg. Prowadnica dostępna jest w trzech  długościach – 1200, 1500 oraz 2000 mm. 

 

źródło: CDA Polska