Kolorowe okno V82 firmy Vetrex - teraz w obniżonej cenie
Kolorowe okno V82 firmy Vetrex - teraz w obniżonej cenie

Okna w białym kolorze to wciąż bardzo popularne rozwiązanie stosowane w budownictwie wielorodzinnym. I chociaż niektórzy deweloperzy próbują odczarować tę tendencję na rzecz stolarki kolorowej – białe okna nadal świecą triumfy i nie wydaje się, by w najbliższym czasie ich notowania miały osłabnąć.  

W przypadku projektów indywidulanych sytuacja kształtuje się inaczej. Współcześni inwestorzy coraz chętniej stawiają na okna kolorowe i to w różnych konfiguracjach. Rynek stolarki PVC oferuje profile jednokolorowe, biało – kolorowe lub z dwoma kontrastowymi okleinami. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą dobrać inny odcień okien do wnętrza pomieszczenia, a inny do fasady budynku.  

Aktualnie najbardziej modnymi kolorami wybieranymi przez inwestorów indywidulanych od zewnętrznej strony budynku są odcienie szarości. Natomiast we wnętrzach domów popularne są okleiny przypominające drewno.  
 
Biorąc pod uwagę aktualne potrzeby rynku i preferencje kolorystyczne osób poszukujących energooszczędnych i pięknych okien – Vetrex przygotował specjalną akcją promocyjną, w której w obniżonej cenie proponuje swoim Klientom nowoczesne okno V82 z dwoma różnymi okleinami - ciemnoszarą od strony zewnętrznej i winchesterem od strony wewnętrznej. 
 
Klienci, którzy zdecydują się na wybór stolarki w promocyjnych dwóch kolorach, będą mogli otrzymać rabat wielkości nawet kilkunastu procent, w porównaniu do okien, w których wykorzystano inny zestaw kolorystyczny.  
 
Promocja potrwa do końca października 2017 r. O jej szczegóły można pytać w salonach sprzedaży Vetrex.  

 

 

źródło: Vetrex