Schüco i mistrzowie precyzji na Golf Achi Cup 2017
Schüco i mistrzowie precyzji na Golf Achi Cup 2017

W dniach 15-16 września 2017 roku w klubie golfowym Rosa Private Golf Club odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie. Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy mogli poczuć emocje współzawodnictwa, doskonalić technikę gry, a także wymieniać się zawodowymi doświadczeniami. Sponsorem wydarzenia była firma Schüco, która od lat wspiera aktywność sportową wśród klientów i współpracowników.

W tym roku w turnieju rozgrywanym na polu golfowym w Konopiskach koło Częstochowy wzięło udział 68 architektów, którzy rywalizowali o punkty, zaznajamiali się z zasadami gry i brali udział w licznych konkursach. Prestiżowy turniej w otoczeniu natury był doskonałą okazją nie tylko do poszerzania sportowych zainteresowań, lecz również wymiany wiedzy
i zawodowych doświadczeń.

Golf jako zrównoważona dyscyplina

Na stoisku firmowym architekci mogli wziąć udział w konkursie i zaczerpnąć wiedzy o systemowych rozwiązaniach Schϋco

Fot. Schüco

 

W tym roku wszyscy ci uczestnicy, którzy są już zaznajomieni z techniką gry w golfa przemierzyli 18 dołków rozmieszczonych w malowniczym otoczeniu obiektu Rosa Private Golf Club. Natomiast mniej zaawansowane osoby mogły w ramach dwudniowej Akademii Golfa zapoznać się z podstawowymi technikami uderzeń i niezbędnym ekwipunkiem pod okiem doświadczonych trenerów. Golf to dla firmy Schϋco dyscyplina wyjątkowa, gdyż łączy w sobie wszystkie wartości, jakie towarzyszą marce przy projektowaniu nowych, starannie przemyślanych i przyjaznych środowisku rozwiązań.

- Wspieramy golf, gdyż kojarzy się on z kategoriami, które inspirują nas do działania. To wyjątkowe połączenie precyzji, technologii i natury. Dyscyplina ta motywuje do ciągłego doskonalenia, a jednocześnie wymaga skupienia i pozostawania w harmonii ze sobą i naturalnym otoczeniem. Dlatego firmy Schϋco, jako lidera zrównoważonych rozwiązań powłok dla ekologicznych i energooszczędnych obiektów nie mogło zabraknąć na tej imprezie – mówi Andrzej Polijaniuk, Dyrektor ds. Produktu i Marketingu w firmie Schϋco International Polska.

Dodatkową atrakcją piątkowego wieczoru były nocne konkursy golfowe, które od uczestników wymagały jeszcze większej precyzji i celności uderzeń. Wyjątkowym finałem rozgrywek okazała się również niespodzianka w formie pokazu świetlnego, który przygotowała firma Schϋco. Niezwykłe widowisko w nowoczesnej oprawie dostarczyło wszystkim wyjątkowych emocji. Ostatnim punktem imprezy były wieczorne konkursy i rozdanie nagród.

 

 

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie:

www.schueco.pl