EKO-OKNA Racibórz - okna z nowej hali
EKO-OKNA Racibórz - okna z nowej hali

W dniu 6-II-2009 raciborskie „EKO-OKNA” oficjalnie otworzyły w Kornicach produkcję na nowej hali produkcyjnej o łącznej powierzchni ponad 7.000 m2. Obecnie trwa przeprowadzka na nowe miejsce składników produkcyjnych i części biur. Zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym znajdzie około 150 osób.

Nowa hala pomieści cały park maszynowy, którym dysponujemy. Dzięki temu zwiększymy swoje moce produkcyjne, co bezpośrednio przełoży się na warunki zatrudnienia w naszej firmie - mówi Mateusz Kłosek, prezes EKO-OKIEN.

Nowi pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia, obejmujące zatrudnienia umowę o pracę, system premii oraz pakiety szkoleń. Ponadto, firma zapewnia darmowe przejazdy autobusem z Raciborza do Kietrza oraz  zniżki na obiady.

Ta nowa inwestycja ma za zadanie nie tylko zwiększyć moce produkcyjne EKO-OKIEN, ale i również ma za zadanie znaczne skrócenie terminów oczekiwań na stolarkę okienną. Dzięki tej inwestycji  nastąpi szybka rozbudowa sieci dealerskiej na rynku krajowym i zagranicznym.