Drzwi ciche i bezpieczne – zamek magnetyczny Opera Bit od firmy AGB z oferty Agas
Drzwi ciche i bezpieczne – zamek magnetyczny Opera Bit od firmy AGB z oferty Agas

Cisza i spokój gwarantują nam udany wypoczynek pełen chwil relaksu. Poranne pobudki o świcie lub przerywanie snu w nocy przez trzaskające drzwi wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie, a więc także na odbiór miejsc czy obiektów. Drzwi z magnetycznym zamkiem działają zdecydowanie ciszej i zapewniają komfort naszych gości. System Opera Bit do drzwi wewnętrznych marki AGB z oferty Agas to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu otwieranie i zamykanie drzwi stanie się bezszelestne.

System Opera Bit do drzwi wewnętrznych od firmy AGB jest elektroniczną blokadą z ruchem magnetycznym. Zamyka się dzięki zatrzaskowi, który chowa się zaraz po otwarciu skrzydła. Innowacyjne rozwiązanie powstało dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu marki AGB.System dopasowany do każdego gościa…

Opera Bit z oferty Agas zapewnia maksymalną ciszę podczas zamykania i otwierania drzwi. Ponadto zatrzask zamka magnetycznego wychodzi, gdy skrzydło opiera się o ramę i automatycznie się zatrzaskuje. Dzięki temu, nawet jeżeli któryś z gości zapomni o zamknięciu drzwi, zostaną one zablokowane. Opera Bit gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa hotelu. W sytuacjach awaryjnych można odblokować drzwi za pomocą mechanicznego cylindra, który zapewnia ręczne otwieranie drzwi. Przycisk prywatności "nie przeszkadzaj" pozwala gościom spać do późnego poranka. Gdy funkcja jest włączona, personel nie może wejść do pokoju. System Opera Bit od AGB z oferty Agas ma niewielkie wymiary, dzięki smukłemu czytnikowi i kompaktowemu uchwytowi baterii. Kolory systemu dobieramy według naszych preferencji, więc możemy dobrać odcień idealnie pasujący do drzwi i charakteru obiektu. Dodatkowo możemy wybrać uchwyt, dzięki czemu Opera Bit od firmy AGB dopasuje się do każdego wnętrza.

… i każdego hotelu

Opera Bit od firmy AGB z oferty Agas to najnowocześniejsze i przyjazne rozwiązanie zarówno do małych pensjonatów, jak  i hoteli na kilka tysięcy osób. Dzięki dostępnym dwóm systemom zarządzania kartami możemy dobrać wersję, która doskonale pasuje do naszego miejsca. Bezszelestne otwieranie i zamykanie drzwi sprawi, że nasi goście będą mogli wypocząć i z pewnością wrócą do naszego obiektu.System dostępny jest w dwóch wersjach: Sprint i Full. Wersja Sprint nadaje się do małych hoteli i pensjonatów oraz umożliwia zarządzanie pokojami za pomocą trzech specjalnych kart. Pełna wersja Opera Bit od firmy AGB dystrybuowanej w Polsce przez Agas umożliwia szybką aktualizację kart, zarządzanie dostępem do wspólnych obszarów oraz daje różne inne uprawnienia personelowi hotelowemu. Dodatkowo kompatybilna jest ze wszystkimi systemami zarządzania używanymi w hotelach. Oprogramowanie wspomaga meldowanie i wymeldowanie gości oraz autoryzację kart. Moduł posiada przyjazny interfejs użytkownika i może być używany nawet przez personel nie posiadający dodatkowych kompetencji w zakresie technologii. System może być używany przez nieograniczoną liczbę gości oraz posiada kopię zapasową instalacji. Nie ma również limitu pokoi.

Przykładowa wycena:

Elektroniczny zamek do drzwi Opera Bit AGB – ok. 300€

 

 

 

Fot. Agas/AGB

źródło: Agas Sp. z o.o