Modna osłona okna na lato. Plisa Cosimo One
Modna osłona okna na lato. Plisa Cosimo One

Eleganckie rolety, które jak plisowana spódnica powracają w wielkim stylu. Propozycja od firmy Franc Gardiner to plisa Cosimo One z możliwością dowolnego ustawienia, dostępna w szerokiej palecie tkanin zaciemniających i transparentnych. To stylowa i uniwersalna osłona, która skutecznie chroni przed słońcem.  

Model plisy okiennej w ofercie firmy Franc Gardiner wyróżnia system Cosimo One, który pozwala na ustawienie osłony na dowolnej wysokości. Dzięki temu można przesuwać ją w górę, w dół lub ustawić na środku okna. Roletę zamontujemy w prosty sposób za pomocą wkrętów lub bezinwazyjnie – zawieszając na skrzydle okiennym. Dostępna jest również w wersji plisy dachowej oraz w formie ramki bezinwazyjnej

Poza funkcjonalnością, aspekt dekoracyjny również ma znaczenie. Plisę możemy znaleźć w bogatej ofercie tkanin plisowanych. Do wyboru są zarówno tkaniny przepuszczające światło, jak i zaciemniające (w wersji blackout). Szczególnie te ostatnie sprawdzą się w słoneczne i upalne dni.

Sam system wykonany z aluminium jest oferowany w 14 kolorach m.in. szampańskim, mahoniowym czy oliwkowym. Dzięki temu z łatwością można dopasować osłonę do stylu i kolorystyki wnętrza.

Plisa na wymiar, dostępna na zamówienie.

Cena: 216,18 zł brutto (wymiary: 80x140cm)

 

źródło: Franc Gardiner