Inoutic kontynuuje cykl spotkań dla branży – za nami szkolenie dla producentów okien
Inoutic kontynuuje cykl spotkań dla branży – za nami szkolenie dla producentów okien

„Wymagania dotyczące wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu ze szczególnym uwzględnieniem stolarki otworowej z PVC” to temat szkolenia, w którym udział wzięli przedstawiciele firm produkujących okna, współpracujący z firmą Inoutic. Wydarzenie odbyło się 28 czerwca w Hotelu Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

Edukacja branży priorytetem firmy

Szkolenie skierowane do klientów jest już kolejnym działaniem o charakterze edukacyjnym zrealizowanym przez Inoutic. Wcześniej odbyły się konferencje poświęcone systemowi tarasowemu Twinson, adresowane do dystrybutorów i architektów. W czerwcowym szkoleniu, skierowanym do producentów okien wzięło udział 30 osób. Ze względu na lokalizację byli to przedstawiciele firm głównie z południa Polski.

„Ideą spotkań, które realizujemy dla przedstawicieli branży jest tworzenie kameralnej atmosfery do wymiany doświadczeń pomiędzy naszymi partnerami”, mówi Tomasz Łapa, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży firmy Inoutic. „Dlatego zdecydowaliśmy się na organizację kilku regionalnych konferencji, w czasie których nie tylko omawiamy konkretne zagadnienia, ale także dyskutujemy i dzielimy się praktyczną wiedzą. To dla nas niezwykle ważne. Kolejne tego typu wydarzenia planujemy po wakacjach, w innych regionach kraju”, dodaje.

Wiedza i praktyka

Podczas szkolenia w Dąbrowie Górniczej poruszone zostały następujące zagadnienia: wymagania formalno-prawne dotyczące wprowadzania stolarki okienno-drzwiowej do obrotu z omówieniem praw i obowiązków producentów; charakterystyki podstawowych własności użytkowych okien w tym w szczególności klasyfikacja, sposób deklarowania i sporządzanie deklaracji właściwości użytkowych. Osobą prowadzącą był ekspert z Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej.

Kameralny charakter wydarzenia, w którym wzięli udział wszyscy zaproszeni goście pozwolił na to, aby prelekcji towarzyszyła bieżąca dyskusja dotycząca omawianych tematów. Dzięki temu uczestnicy szkolenia poznawali nie tylko „suche” dane, ale mieli również okazję do skonfrontowania ich z rzeczywistością, analizując wybrane case studies. Zebrani zapoznali się także z aktualną ofertą firmy Inoutic.

Inoutic – najlepszy profil szkolenia

„Rozwijanie biznesu w każdej dziedzinie musi być oparte na wiedzy, zarówno tej teoretycznej, jak i płynącej z doświadczenia. Czujemy się odpowiedzialni za tworzenie przestrzeni do dzielenia się nią. Dlatego zamierzamy rozwijać ten obszar naszej działalności, organizując kolejne wydarzenia dedykowane naszej branży”, deklaruje Tomasz Łapa.

 

źródło: Inoutic