Budvar Centrum liderem innowacji – T-Modern MD wyróżnione w konkursie TOP TEN Okna 2017
Budvar Centrum liderem innowacji – T-Modern MD wyróżnione w konkursie TOP TEN Okna 2017

Euro TOP TEN to konkurs o ogólnopolskim zasięgu, którego celem jest wskazanie najlepszych na rynku rozwiązań z zakresu stolarki otworowej. Tegorocznym laureatem została zduńskowolska firma Budvar Centrum, otrzymując certyfikat w kategorii „Okna PVC” za charakteryzujące się imponującymi parametrami technicznymi okno T-Modern MD.

Elegancja, precyzja, jakość, energooszczędność – to właśnie te atuty okna T-Modern MD zadecydowały o jego zwycięstwie w tegorocznej, czwartej już odsłonie ogólnopolskiego konkursu Euro TOP TEN. Celem niniejszego plebiscytu jest wskazanie najlepszych produktów z branży okienno-drzwiowej, które pozytywnie wpływają na efektywność energetyczną budynków, ich izolacyjność akustyczną oraz estetyczny wygląd. Do głównych kryteriów oceny należy energooszczędność, wytrzymałość użytkowa oraz ekonomika. Kapitułę konkursu tworzą reprezentanci uczelni wyższych, organizacje pozarządowe, wydawnictwa oraz firmy o profilu działalności zorientowanym na budownictwo energooszczędne. To właśnie złożony system weryfikacji sprawia, że finalnie, kierując się znakiem TOP TEN inwestorzy, architekci oraz klienci indywidualni, bez problemu wyselekcjonują z dostępnej na rynku oferty rozwiązania, które w pełni pokrywać się będą z ich oczekiwaniami.

Wyróżnione certyfikatem okno T-Modern MD to przede wszystkim jakość, która pozwala zadbać o bilans energetyczny domu, ograniczając koszty zużywane na poczet ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. T-Modern MD, dzięki łagodnej linii, niewidocznym zgrzewom i szerokiej palecie barw dostosuje się także do wymogów projektowych budynków w dowolnym stylu. Poza najwyższym stopniem szczelności (trzecia uszczelka w standardzie) okno T-Modern MD posiada także tak zwaną klasę tropikalną, czyli odznacza się bardzo wysoką odpornością na działanie promieni słonecznych, chroniąc wnętrza domu przed przegrzaniem. Dodatkowo brak wykorzystania ołowiu w procesie produkcji pozwala tak na realizację założeń budownictwa proekologicznego, jak i dba o komfort i zdrowie mieszkańców.

 

źródło: Budvar Centrum