Seria ELASTLOK firmy AIB nagrodzona godłem „Teraz Polska”
Seria ELASTLOK firmy AIB nagrodzona godłem „Teraz Polska”

Prestiżowe wyróżnienia „Teraz Polska” wręczone – Kapituła Konkursu już po raz 27. nagrodziła Godłem wyróżniające się rodzime firmy, oferowane przez nie produkty czy usługi i samorządy. Na liście zwycięzców znalazła się seria ELASTLOK firmy AIB –  polskiego producenta innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych.

W tym roku tytuł przyznano łącznie 28 laureatom. Nagrodę w kategorii: „Produkty budowlane” otrzymała seria ELASTLOK marki AIB – uszczelniające masy butylowe (masa butylowa Elastlok 67, taśma kompozytowa WBK, taśma B1 i B2). – Godło „Teraz Polska” to symbol najwyższej jakości produktów i usług zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wyróżnienie jest dowodem na to, że innowacyjność to droga do sukcesu, którą chcemy w dalszym ciągu podążać – mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB. Godła „Teraz Polska” zostały wręczone 29 maja 2017 roku na uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

AIB to firma, która od początku swojej działalności zajmuje się produkcją rozwiązań izolacyjnych.
W ofercie posiada wyroby na bazie butylu, taśmy izolacyjne, uszczelki, profile oraz system montażu w warstwie izolacji SIMPLEX i SIMPLEX BASIC. AIB od wielu lat jest dostawcą materiałów izolacyjnych i komponentów do produkcji okien i drzwi dla największych marek z branży stolarki otworowej i chemii budowlanej.

 

źródło: AIB