Architect InfoDay z Schüco International Polska
Architect InfoDay z Schüco International Polska

W dniach 12-13 maja 2017 roku w hotelu Narvil w Serocku koło Warszawy odbyła się konferencja Architect InfoDay zorganizowana przez firmę Schüco International Polska. W wydarzeniu wzięło udział ponad 80 osób, wśród których znaleźli się architekci współpracujący z wiodącymi firmami partnerskimi Schüco Premium Partner i sami Premium Partnerzy.

Konferencja pod hasłem „Innowacje na miarę przyszłości. Od dobrego projektu do realizacji” przyniosła jej uczestnikom rzeczową wiedzę w zakresie przyszłościowych rozwiązań w zakresie stolarki z PVC-U i aluminium. Zgromadzeni mieli okazję wysłuchać szeregu wykładów dotyczących tendencji w planowaniu nowoczesnych budynków oraz przyszłościowych systemów okien, drzwi, fasad, a także systemów wentylacyjnych Schüco.

Wydarzenie uświetniły również prezentacje spektakularnych realizacji producentów Schüco Premium Partner powstałych we współpracy z renomowanej klasy architektami. Obiekty, których stworzenie wymagało najwyższych standardów wykonawstwa i kompetencji technologicznych, zainspirowały wszystkich do żywej dyskusji o przyszłości energooszczędnego i inteligentnego budownictwa.

 

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie:

www.schueco.pl