Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora

8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie było wyjątkowo okazałe: 365 firm zaprezentowało swoje ekspozycje, które obejrzało 4800 odbiorców.  W targach – jak co roku - uczestniczyła firma Effector, która współpracuje z Grupą Polskich Składów Budowlanych. Wieczór uświetnił występ zespołu Perfect.


Targi PSB coraz większe

To wydarzenie już  na stałe wpisało się w kalendarze dostawców PSB. Mimo, że targi są zamknięte dla publiczności, co roku zwiększa się liczba  zarówno wystawców, jak i uczestników. W imprezie licznie biorą udział partnerzy tej sieci: składy budowlane, placówki PSB-Profi, PSB-Mrówka oraz dostawcy materiałów. Wydarzenie organizowane na samym początku sezonu jest barometrem, odzwierciedlającym nastroje panujące w branży budowlanej i wykończeniowej.


Oferta firmy Effector

Effector S.A. zaproponował swoim dotychczasowym i nowym odbiorcom możliwość współpracy w   zakresie całej swojej oferty, to jest dziewięciu kolekcji profili wykończeniowych: aluminiowych oraz PVC. Uczestnicy wystawy mają możliwość doprecyzowania tegorocznej współpracy jeszcze kilka dni po zakończeniu targów. Odbiorcy skupieni w PSB otrzymują atrakcyjne rabaty, które wynikają ze zrealizowanych lub  zadeklarowanych obrotów. Z poziomu tegorocznych zamówień oraz przeprowadzonych rozmów zadowolony jest Marcin Grabiec, menadżer ds. sprzedaży w firmie Effector S.A.

-  Targi Grupy PSB systematycznie się rozwijają, ta formuła nadal ma duży potencjał - zauważył Marcin Grabiec. – To istotne, coroczne spotkania z kupcami oraz innymi dostawcami, które pozwalają wstępnie oszacować popyt i ocenić nastroje na nadchodzący sezon. 

 

źródło: Effector SA