Popraw bezpieczeństwo, estetykę i wydajność dzięki nowemu szkłu lakierowanemu Guardian Deco HT™
Popraw bezpieczeństwo, estetykę i wydajność dzięki nowemu szkłu lakierowanemu Guardian Deco HT™

Firma Guardian Glass przedstawiłanowe, hartowalne szkło lakierowane, przeznaczone do zastosowań dekoracyjnych w miejscach, gdzie bezpieczeństwo odgrywa ważna rolę lub gdzie szkło wystawione jest działanie wysokiej temperatury. Guardian Deco HT™ to bezołowiowe, emaliowane szkło o wysokim połysku, tworzone z wykorzystaniem specjalnego systemu powlekania, który po obróbce cieplnej zapewnia żywy, jednolity wygląd .Szkło Guardian Deco HT, będzie dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Guardian Deco HT jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy zastosowań w domu i w miejscu pracy, od paneli ochronnych w kuchni i łazience, wewnętrznych okładzin ściennych, blatów i tablic do pisania po gabloty, drzwi, a także poręcze i balustrady. Nadaje się również do zastosowań zewnętrznych na elewacjach, np. jako spandrele lub zewnętrzna okładzina ścienna - wszędzie tam, gdzie można docenić bezpieczeństwo i urodęs zkła Deco HT.

Szkło Deco HT to oszczędność czasu, wysiłku i większa produktywność: przetwórcy szkła nie muszą już przechowywać farb i rozpuszczalników ani czekać na wyschnięcie farby; wystarczy tylko przyciąć na wymiar i zahartować już powleczone szkło.

Prezentując nowy produkt, Andras Kovacs, Manager produktu w Guardian Europ, powiedział: “Szkło Guardian Deco HT firmy stanowi doskonałą alternatywę dla szkła emaliowanego metodą walcowania, nie tylko pod względem produktywności, ale też wyższej estetyki. Dzięki zastosowaniu technologii firmy Guardian, szkło Deco HT ma bardziej jednolitą barwę.”

 

źródło: Guardian Industries Corp.