Bezpieczne okna do dachów płaskich
Bezpieczne okna do dachów płaskich

Płaskie dachy, to niewątpliwie trend w nowoczesnym budownictwie. Bardzo istotnym elementem estetyki i funkcjonalności takiego rozwiązania jest odpowiednio dobrane okno. Jego kluczowym zadaniem jest doprowadzenie do pomieszczenia jak największej ilości światła.

Okno powinno posiadać wysokie walory izolacyjne, być wygodne w obsłudze i w utrzymaniu czystości oraz mieć dużą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Okno dachowe PGX A1 marki OKPOL to idealne rozwiązanie dla tego typu budownictwa. Wykonane z tworzywa PVC, jest odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Wysokie bezpieczeństwo zapewnia mu wyposażenie w hartowaną szybę zewnętrzną oraz laminat międzyszybowy. Materiał, z którego zostało wykonane sprawia, że jest niezwykle praktyczne – nie wymaga żadnej konserwacji po zamontowaniu. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu pianką poliuretanową, zapewnia komfort i ciepło na poddaszu. Producent daje dożywotnią gwarancję na gradobicie dla pakietu szybowego.

 

Dane techniczne:

Produkt                                                                      PGX A1

Producent                                                                  OKPOL

Rodzaj                                                                       Okno na dach płaski z PVC

Współczynnik przenikania ciepła okna                          Uw=1,1 W/m²K

Współczynnik przenikania ciepła szyby                        Ug= 1,0 W/m²K

Pakiet szybowy                                                          Dwuszybowy

Systemy                                                                    Powłoka niskoemisyjna, szyba hartowana, wewnętrzna szyba laminowana

Cena od                                                                     2153,73 zł brutto

 

 

źródło: Okpol