Ważne tematy, ważni goście, piękne miejsce – Międzynarodowe Forum Stolarki w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP w Zegrzu (25-26 sierpnia 2016r.)
Ważne tematy, ważni goście, piękne miejsce – Międzynarodowe Forum Stolarki w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP w Zegrzu (25-26 sierpnia 2016r.)

Już za prawie 4 tygodnie odbędzie się najważniejsze wydarzenie branżowe tego lata. Pomimo sezonu urlopowego koniunktura sprzyja, pracy jest mnóstwo, ale trzeba też znaleźć czas na inspirujące rozmowy wśród specjalistów.

Jak zawsze spotykamy się w tym samym celu. Spotykamy się, żeby poszerzać swoje horyzonty, rozwijać swoje firmy, wymieniać doświadczeniami. Znaną od dawna formułę Konwentów postanowiliśmy urozmaicić. Pochyliliśmy się nad potrzebami montażystów, serwisantów i dilerów, którym dwugodzinna część praktyczna przestała wystarczać. W ten sposób powstał pomysł na prowadzony równolegle 7-godzinny praktyczny panel, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak pozycjonować szkło, demontować stolarkę, na czym polega innowacyjny montaż. Po raz pierwszy wyodrębniliśmy też panel, który odbędzie się pierwszego dnia w ramach Międzynarodowego Forum Stolarki. Bodźcem, który zainspirował nas do organizacji Forum były fundusze unijne, które są przewidziane dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wiele firm nie zdawało sobie sprawy z istnienia tych programów i warunków uczestnictwa, dlatego też chcemy nagłośnić rządowe działania i zachęcić branżę do czynnego w nich udziału. Pisząc o Zegrzu nie można nie wspomnieć o wspaniałych okolicznościach przyrody, które czynią nasze spotkanie jedynym w swoim rodzaju. Do Konwentu Stolarki zostały niecałe 4 tygodnie, a miejsc jest coraz mniej. Zainteresowanych prosimy o kontakt na: forum@stolarkavip.pl.