Nagrody gospodarcze WIKTORIA 2016 – zgłoszenia do 15. lipca
XIX edycja ogólnopolskiego konkursu gospodarczego Wiktoria rozpoczęta
Nagrody gospodarcze WIKTORIA 2016 – zgłoszenia do 15. lipca XIX edycja ogólnopolskiego konkursu gospodarczego Wiktoria rozpoczęta

Warszawska Izba Przedsiębiorców już po raz 19 nagrodzi najlepsze polskie firmy z sektora MŚP, które wyróżniają się na tle konkurencji. W celu ubiegania się o statuetkę Nagrody gospodarczej WIKTORIA 2016 należy do 15. lipca wypełnić oraz przekazać organizatorom dedykowany formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uroczyste ogłoszenie laureatów oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Wielkiej Gali WIKTORIA w dniu 22. października 2016 roku. Statuetki WIKTORIA przyznawane są w 15 kategoriach. Dodatkowo co roku wręczane są nagrody specjalne SUPER WIKTORIA dla osób wyróżniających się na rynku i firm o ugruntowanej renomie. Z okazji „Dnia Kupca” na Gali Wiktoria przyznawana jest również Nagroda imienia Wokulskiego. 

Rosnące z roku na rok zainteresowanie konkursem WIKTORIA potwierdzają liczby podsumowujące dotychczasowe osiemnaście edycji wydarzenia. W przedsięwzięciu uczestniczyło już ponad 6150 firm, z których 2550 otrzymało nominację, a 656 zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii. Wśród nich znaleźli się między innymi: Grupa Integr.pl, SITA, Itaka, Radio ZET, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Spółdzielnia Pracy ,,Muszynianka”, OKNOPLAST sp. z o.o., INTER CARS S.A, Grupa Azoty i wiele innych.

O Nagrodę WIKTORIA mogą zawalczyć zarówno wielkie korporacje, jak też średnie i małe przedsiębiorstwa, a nawet jednoosobowe firmy. Ważne, aby mogły poszczycić się jakością swoich produktów, usług, a także działalnością na rzecz lokalnej społeczności czy akcjami charytatywnymi.

- Dotychczas w naszym konkursie udział wzięło ponad sześć tysięcy przedsiębiorstw z całej Polski. Potwierdza to rolę, jaką wiarygodność prowadzenia biznesu zaczyna odgrywać nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale także wśród średnich i mniejszych przedsiębiorstw – podkreśla Waldemar Piórek, pomysłodawca i organizator konkursu WIKTORIA, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. – Naszym celem jest promowanie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości, a także inicjatyw gospodarczych, które realizują te założenia. Jesteśmy dumni z faktu, że Nagroda WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to już nie tylko pewnego rodzaju symbol i potwierdzenie kompetencji. Coraz więcej przedsiębiorców uważa ją także za istotną przewagę konkurencyjną, która pozwala budować pozycję polskich firm zarówno na arenie krajowej, jak i w rozmowach z ich partnerami zagranicznymi – dodaje.
Nagroda WIKTORIA przyznawana jest 15 kategoriach. Szczegółowy wykaz dostępny jest na stronie www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Firmy uczestniczące w konkursie powinny przesłać zgłoszenie do 15 lipca na adres organizatora: biuro_promocji@nagrodawiktoria.pl. Kolejnym etapem jest wypełnienie Zeszytu Konkursowego, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Termin przesłania Zeszytu upływa 5. września 2016r. 

Laureaci otrzymają nie tylko statuetkę WIKTORII, ale przede wszystkim zdobędą potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i rzetelności.
Więcej informacji o konkursie WIKTORIA na stronie: www.nagrodawiktoria.pl.

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 19. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 6150 firm, z pośród których 656  zostało nagrodzonych.    
Od 19 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.
Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 800 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także konsultacje społeczne w ramach procesów legislacyjnych.

Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, prowadzi konsultacje społeczne, wydaje własne publikacje oraz realizuje wiele projektów i plebiscytów, m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.
Do grona członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców należą m.in.:  SITA, MarcPol, Mokpol, Omnicon, TTW Opex, Lewiatan, Top-Market, Centrum Szembeka, biuro podróży Holiday Travel, czy Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

źródło: Biuro prasowe Konkursu WIKTORIA