„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016
„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016

Rusza trzecia edycja konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Nabór zgłoszeń rozpoczyna się 23 maja br. Wyróżnione wyroby będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie. 

Konkurs „Diamenty Stolarki” ma na celu podkreślenie roli jaką na współczesnym runku odgrywa ciekawy design produktów stolarki budowlanej. Niezależne Jury złożone z ekspertów branży, architektów, a także potencjalnych nabywców, zgromadzonych na targach Warsaw Build 2016, wyróżni najlepszych producentów w kategoriach: okna, drzwi, bramy garażowe oraz osłony okienne. Wyroby zgłoszone do konkursu będą oceniane pod kątem innowacyjnego wzornictwa i nowatorskich rozwiązań.

Finaliści zaprezentują się w strefie konkursowej targów, w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas IV Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2016. Wydarzenie jest największą w regionie okazją do spotkań dla przedstawicieli branży budowlanej: inwestorów, architektów, producentów materiałów budowlanych i montażystów z całego świata. Równolegle na stronie internetowej organizatora www.warsawbuild.pl odbywać się będzie głosowanie internautów.

„Polski rynek docenia wysoką jakość i estetykę produktu, dlatego czynnikiem wyróżniającym coraz częściej staje się design stolarki, jej przemyślana forma i struktura, dostosowywana do współczesnych potrzeb konsumenckich” – mówi Anna Rabiej, organizator Warsaw Build 2016. „Poprzez konkurs Diamenty Stolarki chcemy pokazywać trendy wzornicze i propagować innowacyjność w wykonaniu okien, drzwi i bram, a najciekawsze produkty wyróżniać. Wśród ubiegłorocznych laureatów znalazły się firmy, takie jak Vikking, Petecki, Akant czy Alkazar”.

Udział w konkursie „Diamenty Stolarki” jest bezpłatny. Zgłoszenia przesyłać można do 18 września 2016 na adres: konkurs@warsawbuild.pl. Dodatkowe informacje i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej http://warsawbuild.pl/Konkursy/Diamenty-Stolarki.aspx. 

 

źródło: Lentewenc Sp. z o.o