Najlepsi eksperci i znani dziennikarze na VII Kongresie Stolarki Polskiej
Najlepsi eksperci i znani dziennikarze na VII Kongresie Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Polskiej już za dwa tygodnie. Trwają intensywne prace nad przygotowaniem części merytorycznej, która stanowi główną część wydarzenia. W proces ten zaangażowali się cenieni eksperci z różnych dziedzin, a także znani dziennikarze. 

I blok tematyczny zatytułowany „Perspektywy rozwoju branży budowlanej w Europie w kontekście roku 2021. Czy Polska i polscy producenci okien są świadomi zmian i czy są na nie przygotowani?" przyjmie formę panelu dyskusyjnego, w którym wezmą udział przedstawiciele: środowiska architektów, deweloperów, instytucji promującej budownictwo pasywne, firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą stolarki, reprezentant Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz ekspert, który przedstawi perspektywę zmian od strony konsumentów. Za moderowanie dyskusji odpowiadać będą: Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes ASM Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Andrzej Wicha, ekspert stolarki. 

Podczas II bloku „Jak skutecznie kreować Markę, aby sprzedawać więcej i drożej?”, dr Marek Borowiński, specjalista od visualmerchandisingu i zwiększania sprzedaży, przedstawi ważne aspekty dotyczące sprzedaży i promocji produktów w tradycyjnym punkcie dystrybucji oraz w Internecie. Dzięki przygotowanym wcześniej filmom, uczestnicy Kongresu przeniosą się na chwilę do prawdziwych salonów sprzedaży stolarki otworowej i będą mogli obiektywnie spojrzeć na nie oczami klienta. Gospodarzem części merytorycznej będzie popularny dziennikarz Marek Zając.

Podczas uroczystej Gali odbędą się obchody jubileuszu 20-lecia istnienia w Polsce organizacji branży stolarki budowlanej – Stowarzyszenia Producentów Stolarki Budowlanej, które przekształciło się następnie w Związek POiD. To doskonała okazja do przypomnienia sobie, przy akompaniamencie muzyki, historii reprezentowanego przez Związek POiD sektora. Przyjdzie też moment na wyróżnienia i podziękowania. Oprócz tradycyjnie już wręczanych Orłów Polskiej Stolarki, Związek przygotował również jubileuszowe statuetki dla firm szczególnie zaangażowanych w rozwój POiD i całej branży stolarki budowlanej. Galę poprowadzi znany z Polskiego Radia dziennikarz – Roman Czejarek.  

VII Kongresie Stolarki Polskiejodbędzie się 19 maja 2016 roku, w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance. Informacje na temat wydarzenia i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej: http://kongres-stolarki.pl/

 

źródło: POiD