Tamparo – nowe drzwi Invado
Tamparo – nowe drzwi Invado

Kolekcja Tamparo od Invado charakteryzuje się nowoczesnym, geometrycznym wzornictwem. Drzwi są dostępne w trzech wersjach – pełnej, przeszklonej z jedną wąską szybką lub pięcioma rozłożonymi symetrycznie na całej powierzchni skrzydła. 

Przeszklenie nie tylko nadaje lekkości drzwiom wewnętrznym, ale także pozwala wpuścić do pomieszczenia dodatkowe światło. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w salonie, jadalni, kuchni czy gabinecie, zwłaszcza jeśli te pomieszczenia nie są zbyt jasne. Drzwi Tamparo 2, które posiadają jedno przeszklenie doskonale sprawdzą się w łazience – zapewnią dyskrecję, ale też dadzą informację o tym, czy ktoś jest w środku. 

Konstrukcja drzwi opiera się o ramę wykonaną z płyty MDF i wypełnienie z płycin o grubości 22 mm. Szyba Satinato stosowano w tej kolekcji ma grubość od 4 do 6 mm. Drzwi Tamparo można zamówić w okleinie enduro, ryflowanej lub eco-fornir. Do wyboru jest aż 19 kolorów. Każda wersja drzwi jest produkowana według opatentowanej Technologii Invado. Oznacza to, że łączenie okleiny przebiega w środku, dzięki czemu krawędzie skrzydeł są lekko zaokrąglone – bezpieczne w użytkowaniu i bardziej odporne na rozwarstwienia materiału.

Drzwi wewnętrzne Tamparo
Producent: Invado
 Cena: od 419 zł netto

 

 

www.invado.pl