Prezes CIFIN z wizytą w elumatec Polska.
Prezes CIFIN z wizytą w elumatec Polska.

Miesiąc po ogłoszeniu oficjalnej informacji na temat przejęcia całej grupy elumatec przez włoski Holding CIFIN, w połowie lutego miała miejsce wizyta właściciela w polskim przedstawicielstwie elumatec.


Pan Valter Caiumi-  wraz z Panem Ralfem Haspel- dyrektorem sprzedaży i marketingu elumatec A G spotkali się z prezesem Panem Waldemarem Lisem oraz zespołem elumtec Polska Sp.z o.o.
Elumatec Polska jest pierwszym oddziałem , który Prezes CIFIN postanowił odwiedzić . 
Podczas spotkania we Wrześni zaprezentowano dotychczasowe wyniki i osiągniecia oraz przedstawiono plany rozwoju na kolejne lata. Pan Valter Caiumi bardzo optymistycznie odebrał przedstawione mu wizje, uznając przy tym jak bardzo istotny jest dla elumatec Polska wysoki poziom świadczenia usług i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi. 
Prezes Holdingu zaznaczył , iż sytuacja w firmie jest stabilna,  a elumatec jest bardzo silną organizacją, o czym świadczy jej dynamiczny rozwój w ostatnich latach.
Obie strony zadeklarowały otwartość na wymianę informacji i doświadczeń oraz swoje pozytywne nastawienie na owocną współpracę.

 

źródło: elumatec