Już niedługo odbędzie się XII Konwent Stolarki VIP
Już niedługo odbędzie się XII Konwent Stolarki VIP

2 dni spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata stolarki oraz szkolenia z zakresu prawa, innowacyjnych rozwiązań montażowych czy marketingu – to wszystko czeka na uczestników zbliżającego się XII Konwentu Stolarki VIP, który odbędzie się w dniach 25-26.02 w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie nad Wisłą. 

Hasłem przewodnim XII edycji Konwentu Stolarki organizowanego przez platformę informacyjno -edukacyjną Stolarka VIP będzie „Wszystko jest ważne, ale montaż najważniejszy”. Wydarzenie skupi wielu najlepszych fachowców, w tym producentów, dilerów, dostawców komponentów, a także kilku architektów, deweloperów, prawników, naukowców oraz niezależnych ekspertów, którzy przekażą uczestnikom Konwentu wiedzę praktyczną oraz informację na temat nowości rynkowych. 

Misją towarzyszącą Konwentom Stolarki jest edukacja oraz promowanie pozytywnych aspektów w dziedzinie stolarki budowlanej. Te spotkania są doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń w zakresie nowoczesnych materiałów budowlano-montażowych oraz prawidłowych technik montażu. Na Konwentach poruszane są również aktualne problemy producentów związanych z branżą stolarki. Możliwość spotkania się w jednym miejscu fachowców z różnych dziedzin jest szansą na rozwój sektora, który wymaga profesjonalnego oraz rzetelnego podejścia. 

Reprezentanci firm XII Konwentu Stolarki otrzymają od organizatora między innymi Nową Instrukcję Montażową ITB oraz przykładową umowę B2B gratis. Co więcej, Konwent Stolarki oferuje jej uczestnikom spotkanie z 12 specjalistami z różnych dziedzin - prawa, montażu, marketingu, systemów rolet, okuć szyb, badań, automatyki, dźwigów i przyssawek czy antywłamaniowości. Daje to ogromną możliwość rozwoju oraz zdobycia praktycznej wiedzy, która przełoży się na osiąganie zamierzonych efektów. 

Konwent Stolarki są dla osób, które chcą się dokształcać w swoim fachu, ale również szukają odpowiedzi na pytania z zakresu obsługi klienta, eksportu, finansów czy prawa. Są to aspekty, które składają się na sukces jednostek oraz przedsiębiorstw. O sile działania Konwentów świadczy fakt, że w dotychczasowych edycjach wzięło udział już ponad 1600 osób z całej Polski.  
Specjalnie dla uczestników XII Konwentu Stolarki przygotowano trwający 3 godziny praktyczny pokaz na żywo, podczas którego będzie można między innymi poznać tajniki ciepłego montażu. Nie mniej ważnym wydarzeniem konwentu będzie ogłoszenie wyników prestiżowych programów: „Kobiety Branży Stolarki”, „Rekomendowane Salony Stolarki” oraz „Innowacyjne Rozwiązania Stolarski”.

Uwagę przykuwa również miejsce, w którym odbędzie się Konwent, czyli w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew, dawnej potężnej gotyckiej twierdzy rycerzy – mnichów, siedziby królów, hetmanów oraz starostów. Zlokalizowany jest on w sąsiedztwie malowniczych terenów województwa pomorskiego.

Najlepszym zaproszeniem niech będą słowa organizatora Konwentów Pan Grzegorza Cendrowskiego z platformy informacyjno-edukacyjnej Stolarka VIP: „Nasza branża ciągle potrzebuje inspiracji, ale także, a może przede wszystkim innowacji i profesjonalizacji. Dotyczy to zarówno produktów, organizacji, ale i ludzi czy kadry menadżerskiej, kadry serwisowej i kadry montażowej. Nie możemy zadowolić się faktem, że niektóre firmy zatrudniają kilkaset i więcej sprzedając ekonomiczny produkt, bo wartość dodana tych produktów jest niska, a zyski generowane w oparciu o wolumen, a nie jednostkę. Mamy wielką szansę stać się awangardą światową, stać się zagłębiem najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynków i konsumentów. Już dawno prześcignęliśmy wiele krajów, a niewiele jest jeszcze przed nami. Nie powinniśmy za bardzo oglądać się wstecz, ale patrzeć przynajmniej 5 lat do przodu - tam będzie nasze miejsce w Polsce, Europie i świecie. Konwenty Stolarki przybliżają nas do tego co będzie za chwilę, gdyż praktyczne zawsze wyprzedzają czas i są najlepszą platformą informacyjno- edukacyjną w naszej branży - są bowiem otwartym forum i ścieraniem się doświadczeń i rozwiązań.”

źródło: Stolarka VIP