Hörmann na targach BUDMA 2016
Hörmann na targach BUDMA 2016

2-5 lutego, Poznań, MTP pawilon 5, stoisko 30
Dwa Złote Medale MTP otrzyma firma Hörmann na tegorocznych targach BUDMA, które odbędą się w dniach 2 - 5 lutego w Poznaniu.
Ten znany niemiecki producent bram, drzwi i napędów nagrodzony został za napęd PortaMatic do jednoskrzydłowych drzwi wewnętrznych w budownictwie mieszkaniowym oraz za przeciwpożarową bramę przesuwną FST z możliwością zastosowania drzwi przejściowych i napędu elektrycznego.
Targi BUDMA 2016 to świetna okazja do zapoznania się z nowościami, jakie firma Hörmann wprowadziła ostatnio na polski rynek. Na jej targowym stoisku zaprezentowane zostaną między innymi nowe wzory segmentowych bram garażowych z designerskimi intarsjami ze stali nierdzewnej, aluminiowe drzwi wejściowe XXL o wysokości do 3 m, a także bardzo funkcjonalne i trwałe stalowe drzwi wielofunkcyjne OD.
W sumie na 400 m? powierzchni pokazanych zostanie wiele nowych, innowacyjnych, a także dostępnych już wcześniej  lecz zmodernizowanych produktów: bramy garażowe i przemysłowe, napędy, drzwi zewnętrzne, przeciwpożarowe i wielofunkcyjne. Zobaczyć też będzie można rozmaite urządzenia techniki przeładunku. 
Obecni na stoisku specjaliści z firmy Hörmann służyć będą fachową poradą i każdemu inwestorowi pomogą dokonać najlepszego wyboru. 

Fot. 2

  
Nagrodzony Złotym Medalem MTP napęd PortaMatic do 1-skrzydłowych drzwi wewnętrznych zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych, umożliwiając samodzielne poruszanie się między pokojami.

 

Fot. 3

 

Wyróżniona Złotym Medalem MTP przeciwpożarowa brama przesuwna FST wykorzystuje innowacyjny system łączenia paneli, z możliwością zastosowania drzwi przejściowych.