Nowa żaluzja drewniana do dużych przeszkleń
Nowa żaluzja drewniana do dużych przeszkleń

Firma ANWIS stale wprowadza na rynek nowe i funkcjonalne rozwiązania w zakresie przesłon okiennych. Tym razem rozszerzono asortyment osłon wewnętrznych o żaluzję drewnianą 70 mm wytworzoną z drewna egzotycznego abachi. Dotychczas w ofercie funkcjonowały żaluzje drewniane o szerokości listew 25 mm i 50 mm. Nowy produkt dedykowany jest przede wszystkim do dużych przeszkleń.

Żaluzja drewniana 70 mm wykonana jest z listew drewnianych, dolnej listwy obciążającej, mechanizmu sterującego i drewnianej maskownicy. Lamele mogą być podwieszone na drabince sznurkowej lub taśmowej, która stanowi dodatkowy element dekoracyjny.

Żaluzja posiada standardowy system sterujący, który pozwala na podnoszenie i opuszczanie oraz regulowanie ilości wpadającego światła poprzez dowolne ustawienie nachylenia lameli. Standardowo obsługa odbywa się ręcznie – za pomocą sznurka. Wygodną opcją jest wybór elektrycznego sterowania żaluzjami, uruchamianego pilotem lub programem komputerowym. 

Produkt oferowany jest w stonowanej, ponadczasowej kolorystyce - odcieniach bieli, brązu, czekolady, szarości. Zastosowanie naturalnych materiałów, barwa i ascetyczny design powodują, że ten rodzaj żaluzji doskonale wpisuje się w aktualne trendy obowiązujące we wnętrzach. Idealnie uzupełnią aranżację pomieszczeń w stylu skandynawskim, łączącym funkcjonalność z estetyką. Dopasowane elementy wykończeniowe – taśmy, sznurki, maskownice – sprawią, że żaluzje drewniane 70 mm staną się prostym, ale gustownym dodatkiem do każdego okna i drzwi tarasowych. Co ważne, najwyższa jakość zastosowanych materiałów gwarantuje komfort użytkowania przez wiele lat. 

 

źródło: Anwis