Zimowa promocja na okna drewniane firmy Stolbud Włoszczowa
Zimowa promocja na okna drewniane firmy Stolbud Włoszczowa

Firma Stolbud Włoszczowa krajowy lider w produkcji stolarki okienno-drzwiowej zaprasza wszystkich zainteresowanych wymianą okien do skorzystania z atrakcyjnej promocji na okna drewniane Plus i Solar. 
 

Zimowa promocja

Akcja promocyjna trwa od 23 listopada 2015 do 17 stycznia 2016 roku. Promocją objęte są okna Plus 68 i Solar 78 z drewna: sosna lita lub łączona we wszystkich wykończeniach kolorystycznych dostępnych we wzorniku Stolbud Włoszczowa, z okładziną aluminiową, akustyczne i antywłamaniowe.  W ramach akcji firma udziela klientom 25. procentowego rabatu na zakup okien należących do obu kolekcji. 

Dlaczego okna drewniane?

Okna drewniane posiadają swój niepowtarzalny urok, wprowadzają do wnętrz przyjazną, ciepłą atmosferę. Drewno jest niezwykle szlachetnym materiałem, który może być odnawiany, przemalowywany i poddawany procesowi renowacji. Dobrze komponuje się z elewacją zewnętrzną budynku, a także podkreśla elegancki charakter wnętrz. 
Okna są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Ramy okienne klejone warstwowo, nie ulegają wypaczeniu. Do niezwykle istotnych walorów użytkowych okien drewnianych należy również spełnianie wszelkich wymogów dotyczących izolacji akustycznej i termicznej, z tego powodu są idealną propozycją do domów energooszczędnych. Ochraniają mieszkańców przed hałasem i wpływem czynników atmosferycznych. Dodatkowo okna te nie przyciągają zanieczyszczeń i są ekologiczne, czyli bezpieczne dla środowiska naturalnego. Drewno nie wymaga tak wysokich jak inne materiały budowlane nakładów energetycznych na wytworzenie, obróbkę i utylizację. Są łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji, wystarczy, że z ram i skrzydeł będzie regularnie usuwany kurz, można do tego celu użyć słabego detergentu rozpuszczonego w wodzie takiego jak na przykład płyn do mycia naczyń.
 

Świetny wybór - okna Plus 68 i Solar 78

Okna Plus 68 i Solar 78, wykonane z drewna: sosna lita lub sosna łączona to atrakcyjna propozycja dla ceniących elegancję i ponadczasowy design. Występują w kolorach z palety RAL i transparentnych. Dostępne są w pakietach dwuszybowym i trzyszybowym, o maksymalnej grubości 34 mm w przypadku okien Plus 68 oraz 44 mm w przypadku okien Solar 78. Wykonanie profilu okien możliwe jest w wariancie z okładziną aluminiową. 
Naturalny materiał i modna kolorystyka sprawiają, iż okna są gustowną ozdobą wnętrza i piękną wizytówką domu. Dla osób chcących podkreślić klasyczny charakter wystroju wnętrz świetną propozycją będą barwy lazurowe, zaś w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnej stylistyce doskonale zaprezentują się okna pokryte farbami z palety RAL.  
Współczynnik dźwiękoszczelności okien Plus 68 i Solar 78 wynosi do 44 dB, dzięki czemu skutecznie tłumią one hałasy dochodzące z zewnątrz budynku. Warto zaznaczyć, iż w miejscach natężonego ruchu, w centrach miast, przy drogach i w pobliżu dworców współczynnik ten powinien wynosi przynajmniej 35 dB. W standardzie okna wyposażone są w obwiedniowe okucia z funkcją mikrowentylacji oraz regulacją w 3 płaszczyznach i z antywyważeniowym zabezpieczeniem. Można w nich dodatkowo zamontować również specjalne okucia antywłamaniowe, które zwiększają odporność na włamania. Wysokie parametry termiczne i akustyczne oraz stabilne pod względem statycznym konstrukcje gwarantują komfort użytkowania i bezpieczeństwo. 
Walory estetyczne i użytkowe, a także atrakcyjna promocja cenowa zachęcają do zakupu okien szczególnie tych klientów, którzy stoją przed trudną decyzją dotyczącą wyboru najlepszej oferty dostępnej na rynku. Zimowa promocja dedykowana jest także osobom, które pragną powitać nadchodzący rok w nowym, piękniejszym otoczeniu, w atmosferze ciepła i przytulności, jakie tworzy drewno w domowych wnętrzach. Okna objęte promocją są również doskonałym pomysłem na świąteczno-noworoczny prezent, który podkreśli niepowtarzalny charakter tego wyjątkowego czasu w naszym kalendarzu. 

 

źródło: Stolbud Włoszczowa