Stolarka Vetrex w gorących cenach
Stolarka Vetrex w gorących cenach

W ramach zimowej promocji Vetrex obniża ceny okien PVC i akcesoriów

Z dniem 16 listopada ruszy zimowa promocja na stolarkę Vetrex. Oferta pomorskiego producenta stolarki premium, do końca roku objęta zostanie atrakcyjnymi rabatami. Inwestorzy będą mogli zamówić stolarkę PVC oraz akcesoria dodatkowe w obniżonych cenach.

„Doprowadzenie budowy do stanu zamkniętego przed nadejściem niskich temperatur pozwala na wykonywanie prac wykończeniowych zimą, a tym samym szybsze ukończenie robót i przeprowadzkę do nowego domu. Z tego względu wielu inwestorów decyduje się na zakup i montaż stolarki pod koniec roku. Z myślą o nich wprowadzamy sezonową promocję, w ramach której nasi klienci mogą nabyć wysokiej klasy stolarkę i wyposażyć ją w dodatkowe akcesoria zwiększające energooszczędność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania okien w szczególnie korzystnych cenach” – komentuje Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.
Z rabatów skorzystać będą mogli nabywcy, którzy złożą i opłacą zamówienie w okresie trwania promocji. Jeśli zamówienie zostanie opłacone z góry – inwestorzy otrzymają dodatkowo liczony kaskadowo rabat skonto na stolarkę PVC, co umożliwi zakup okien w jeszcze niższej cenie.

Promocji nie podlegają okna łukowe.

„Celem promocji jest też zachęcenie inwestorów do zakupu stolarki w wyższym standardzie – wykonanej w bardziej zaawansowanych systemach i lepiej dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb, dzięki zastosowaniu praktycznych akcesoriów dodatkowych. Niższe ceny pozwalają efektywniej wykorzystać budowlany budżet. Dzięki promocji inwestorów stać jest na atrakcyjniejsze rozwiązania.
Osoby planujące zakup okien i drzwi do swojego nowego domu, dzięki promocji zimowej przygotowanej w Vetrex, będą miały szansę zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych” – dodaje Krzysztof Michalak.

O szczegóły akcji pytać można w salonach sprzedaży Vetrex.