Drzwi Norma Decor z bulajem – wyjątkowy pomysł na drzwi
Drzwi Norma Decor z bulajem – wyjątkowy pomysł na drzwi

Bulaj sprawia, że drzwi nabierają efektownego, nietypowego wyglądu, a przy tym wprowadzają do wnętrza modny ostatnio motyw morski. Skrzydła z tym detalem to doskonała propozycja do kuchni czy łazienki.

Bulaj jest imitacją okienka okrętowego, na stałe zamontowanego w drzwiach. Z powodzeniem wykorzystuje się go do domowych aranżacji, uzyskując w ten sposób nietuzinkowy efekt w kuchni, łazience czy w pokoju dziecięcym stylizowanym na morską krainę. Drzwi Invado Norma Decor z bulajem to propozycja dla tych, którzy chcą ożywić wnętrze, a przy tym stworzyć niepowtarzalną atmosferę. 

Konstrukcja drzwi to rama wykonana z płyty MDF, wypełnienie zaś stanowi  "plaster miodu" lub płyta wiórowa otworowa, dostępna za dodatkową opłatą. Zgodnie z Technologią Invado, krawędzie są zaokrąglone, a całe skrzydło pokryte jest okleiną dekoracyjną. Istnieje możliwość zastosowania w tych modelach blachy odkopnikowej. Drzwi dostępne są jako modele pojedyncze o szerokościach od  "60” do "110" oraz opcjonalnie mogą zostać wykonane jako drzwi wahadłowe.

Producent: Invado
Cena: od 764 zł netto

www.invado.pl