SELENA Liderem Rynku Stolarki po raz piąty
SELENA Liderem Rynku Stolarki po raz piąty

Producent chemii budowlanej, firma SELENA już kolejny rok z rzędu została wyróżniona tytułem Lidera Rynku Stolarki Budowlanej  w segmencie ‘Piany i Silikony’. Gala wydarzenia,  zorganizowana dla firm, które w minionym sezonie osiągnęły najlepsze wyniki sprzedażowe w branży okna i drzwi, miała miejsce w Pałacu Lubomirskich, w warszawskiej  siedzibie Business Center Club.

Tytuł Lidera Rynku Stolarki przyznawany jest na podstawie analiz rynku przygotowywanych przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika ‘Forum Branżowe’. Doceniane są w ten sposób firmy, które odnotowują znaczące wyniki sprzedażowe w polskiej stolarce otworowej. 

Wyróżnienie dla spółki SELENA z rąk Prezesa CAB -  Roberta Klosa, odebrała Anna Katyńska, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej w firmie SELENA SA.

Nagroda ta jest dla SELENY bardzo ważnym wyróżnieniem, bowiem naszą zasadniczą kategorią produktową są  piany poliuretanowe, będące nieodzownym komponentem w montażu okien i drzwi. Seleny, prekursora  chemii budowlanej, po prostu nie mogło zabraknąć na tak istotnym branżowym zgromadzeniu.  Tutaj, już ok kilku lat,  spotykamy się z przedstawicielami najlepszych i najbardziej znaczących firm tego segmentu.  – stwierdza Paweł Burdziakowski, Dyrektor Marketingu SELENY SA.

Gala Liderów Rynku Stolarki 2015 była połączona z biznesowym spotkaniem Forum 100, w którym uczestniczyło obok przedstawicieli SELENY, około 150 managerów firm okienno-drzwiowych, m.in. Drutex (okna PCV), Wiśniowski (bramy) czy Aluprof (rolety).  Centrum Analiz Branżowych prezentowało wyniki branży w I półroczu 2015 roku, prognozy rozwoju rynku stolarki do końca roku 2016 oraz perspektywy rozwoju europejskiego rynku okien z tworzyw sztucznych w najbliższych 10 latach. Gościem specjalnym Forum był Tom Debusschere, Przewodniczący Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Profili PCV, który opowiadał o dylematach branży stolarki otworowej na przestrzeni najbliższych lat. Zaznaczał również dobitnie, że polscy producenci są graczami ważnymi na europejskim rynku, a ich dokonania budzą szacunek i uznanie. 

SELENA SA., od ponad dwudziestu lat,  łączy swoją wszelką aktywność z dostarczeniem na rynek profesjonalnej chemii budowlanej  określonych wartości, zarówno dla wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych. Przyznane po raz piąty tej firmie wyróżnienie - Lider Rynku Stolarki, jest potwierdzeniem bardzo wysokiej pozycji rynkowej SELENY, producenta marki TYTAN Professional. 

 

źródło: Selena SA