Jesienna promocja w firmie Hörmann
Ciepłe bramy garażowe i drzwi wejściowe
Jesienna promocja w firmie Hörmann Ciepłe bramy garażowe i drzwi wejściowe

Kiedy jesienne chłody przypominają o zbliżającej się zimie, myślimy o tym jak  najwięcej ciepła zatrzymać w naszych domach. Na pewno pomogą w tym energooszczędne drzwi wejściowe i bramy garażowe. Dlatego firma Hörmann ciepłe drzwi i bramy oferuje teraz w specjalnej jesiennej promocji. Do 30 listopada kupić je można z rabatem 5%. 

Promocja obejmuje bramy LPU 40 w kolorze brązowym i antracytowym, a także w okleinach  Decograin oraz stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus we wszystkich dostępnych wzorach i kolorach. 

Segmentowe bramy garażowe LPU 40 
Bramy LPU 40 zbudowane są z wypełnionych szczelnie pianką poliuretanową stalowych segmentów o grubości 42 mm i wyposażone w wysokiej jakości uszczelki między segmentami bramy oraz między segmentami a ościeżnicą. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła  U bramy o powierzchni 10 m2 wynosi 1,3 W/(m2K).

Atutem bram LPU 40 jest także ich estetyka, bogata paleta wzorów. Firma oferuje wiele ciekawych przetłoczeń blatu bramy. Dostępne w promocji bramy oferowane są w kolorze brązowym RAL 8028, modnym kolorze antracytowym RAL 7016 i w 6 okleinach foliowych Decograin: pięciu drewnopodobnych oraz Titan Metallic CH 703.


Stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus
Energooszczędność oraz ciekawe wzornictwo to także cechy drzwi ThermoPro i ThermoPlus. Ich stalowe płyty, o grubości 46 i 65 mm, z przegrodą termiczną na całej powierzchni wypełnione są pianką poliuretanową. Aluminiowe ościeżnice również posiadają przegrodę termiczną. Dzięki takiej konstrukcji współczynnik przenikania ciepła drzwi ThermoPro może wynosić 1,1 W/(m2K), a drzwi ThermoPlus nawet 0,87  W/(m2K). Standardowo wyposażone w bezpieczne wielopunktowe ryglowanie drzwi te stanowią też pewną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. 

Decydując się na zakup oferowanych w promocji przez firmę Hörmann energooszczędnych drzwi, możemy wybierać spośród 12 wzorów drzwi ThermoPro i ośmiu wzorów drzwi ThermoPlus. Dostępne są one w 16 kolorach i w 5 okleinach foliowych: czterech drewnopodobnych oraz Titan Metallic CH 703. 

Bogata paleta kolorów i oklein objętych promocją drzwi wejściowych pozwala na dopasowanie ich do bramy garażowej, tak aby tworzyły one razem komplet i harmonijnie komponowały się 
z elewacją budynku. 

 


Fot. 1 i 2 
 
    
Oferowane w promocji energooszczędne drzwi wejściowe i bramy garażowe firmy Hörmann mogą stworzyć estetyczny komplet. (Promocja nie obejmuje bocznych i górnych naświetli 
do drzwi). 

 

źródło: Hörmann