Okno Designo R6 RotoTronic – innowacja i komfort
Okno Designo R6 RotoTronic – innowacja i komfort

Doskonałe rozwiązanie dla miejsc trudno dostępnych oraz konstelacji wielokrotnych. Napęd elektryczny, czujnik deszczu, estetyczny design i najwyższa jakość „german made” – to wszystko łączą w sobie okna RotoTronic R6 z oferty marki Roto, wiodącego producenta okien dachowych i akcesoriów.

Okno Designo R6 Roto Tronic to połączenie innowacji z klasyczną wygodą. Produkty tej linii to najwyższej jakości zdalnie sterowane okna, które idealnie sprawdzą się na każdym poddaszu, niezależnie od jego konstrukcji. Designo R6 Roto Tronic wyposażone jest w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę za pomocą przełącznika (RotoTronic E), pilota (RotoTronic EF) lub z modułem solarnym (RotoTronic SF). Okno wyposażone jest w standardzie w czujnik deszczu, który zleci zamknięcie okna w przypadku wystąpienia opadów.

R6 Roto Tronic zastosowany w nietypowych konstrukcjach, w miejscach trudno dostępnych, zapewni jeszcze więcej światła i świeżego powietrza na poddaszu. W zestawieniu z produktami Designo R8 okna Roto Tronic tworzą połączenia wielokrotne, zapewniając maksymalny efekt naprawdę jasnego poddasza. Nietypowe rozwiązania dekoracyjne gwarantuje również szeroki wybór oklein drewnopodobnych podkreślających szczególny charakter wnętrza  a także nowoczesny design i kolor zewnętrznego oblachowania antracyt metallic.

Produkt Roto spełnia wymogi domów pasywnych, dzięki czemu zapewnia energooszczędność. Fachowcy i wykonawcy cenią Roto Tronic również za łatwy i przyjazny montaż oszczędzający czas, a także  możliwość regulacji pomontażowej.

 

źróło: Roto