Nowe wzory, bramy garażowe i drzwi wejściowe z ozdobnymi intarsjami
Nowe wzory, bramy garażowe i drzwi wejściowe z ozdobnymi intarsjami

Firma Hörmann stwarza nowe możliwości kształtowania powierzchni bram. Obok garażowych bram segmentowych oferowanych z gładką powierzchnią bez przetłoczeń oraz z przetłoczeniami kasetonowymi lub poziomymi wąskimi 
i szerokimi proponuje teraz także wzory z podwójnymi przetłoczeniami D oraz potrójnymi przetłoczeniami T. Oferuje również nawiązujące do nich wzorniczo stalowe i aluminiowe drzwi wejściowe.


Jeszcze więcej przetłoczeń 

Nowe eleganckie wzory bram LPU 40 z podwójnymi i potrójnymi przetłoczeniami mają jedwabiście gładką powierzchnią Silkgrain. Blacha zewnętrzna, z której została ona wykonana jest o 50% grubsza, dzięki czemu bramy te są znacznie stabilniejsze i spokojniej pracują. Bramy z powierzchnią Silkgrain dostępne są w 15 kolorach preferowanych lub w dowolnym kolorze z palety RAL.

Z intarsjami 

Inwestorom poszukującym wyjątkowych, designerskich rozwiązań firma Hörmann oferuje jeszcze bardziej wysmakowane estetycznie bramy: bramy LPU 40 z potrójnymi przetłoczeniami T oraz z intarsjami z materiału imitującego stal nierdzewną lub drewno umieszczonymi na całej szerokości lub jedynie na brzegach bramy. Taka oferta stwarza szerokie możliwości różnorodnego projektowania wyglądu bram garażowych, zarówno w modernizowanych, jak i nowo budowanych domach. 

Dopasowane brama i drzwi 

Dodatkowym atutem bram z takimi aplikacjami jest możliwość dopasowania do nich drzwi wejściowych. Do nowych wzorów bram firma Hörmann oferuje bowiem nawiązujące do nich wzorniczo stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus z listwami imitującymi stali nierdzewną umieszczonymi w przetłoczeniach po stronie zewnętrznej płyty drzwiowej. Ekskluzywny design drzwi marki Hörmann podkreśla również wykonany ze stali nierdzewnej uchwyt. Do bram z nowymi przetłoczeniami D idealnie dopasować można natomiast eleganckie aluminiowe drzwi ThermoSafe.

Tak dopasowane brama garażowa i drzwi wejściowe harmonijnie wkomponują się w architekturę domu i nadadzą jej szlachetnego i niepowtarzalnego rysu.

 

 

 


Fot. 1 i 2
  
Nowe wzory bram segmentowych LPU 40 z podwójnymi i potrójnymi przetłoczeniami.

 

Fot. 3, 4 i 5
     
Wzory bram LPU 40 z potrójnymi przetłoczeniami T z opcjonalnymi intarsjami
z materiału imitującego stal nierdzewną lub drewno umieszczonymi na całej szerokości bramy lub na jej brzegach.

 

Fot. 6 i 7
  
Do nowych wzorów bram firma Hörmann oferuje nawiązujące do nich wzorniczo stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus oraz aluminiowe drzwi ThermoSafe. 

 

 

 

źródło: Hörmann Polska