Nowa szyba dźwiękochłonna PRESS GLASS
Nowa szyba dźwiękochłonna PRESS GLASS

Firma PRESS GLASS, specjalizująca się w produkcji szyb dla budownictwa, kolejny raz rozszerzyła katalog oferowanych przez siebie zespolonych szyb dźwiękochłonnych. Aktualnie producent oferuje już 77 różnych typów szyb akustycznych.

Jak podaje PRESS GLASS, nowa szyba – 11,5 (VSG 55.4)/20/13,5 (VSG 66.4) Argon – charakteryzuje się m.in. izolacyjnością ważoną (wskaźnik Rw) rzędu 47 decybeli (dB) oraz wskaźnikami poprawkowymi (C i Ctr) na poziomie -1 i -4 dB. Właściwości akustyczne nowego zespolenia zostały już potwierdzone odpowiednimi testami – szyba posiada też certyfikat IFT Rosenheim.

„Rozszerzenie katalogu o zespolenie o izolacyjności ważonej na poziomie 47 dB czyni naszą ofertę jeszcze bardziej kompleksową” – wskazuje producent.

Po dodaniu nowej pozycji oferta PRESS GLASS obejmuje obecnie już 77 rodzajów zespolonych szyb dźwiękochłonnych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma poszerzyła katalog o ponad 20 nowych szyb.

Z pełną ofertą szyb akustycznych PRESS GLASS można zapoznać się m.in. na stronie www.pressglass.eu oraz za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji PRESS GLASS MOBILE, kompatybilnej z urządzeniami mobilnymi działającymi na systemach iOS i Android.

 

źródło: PRESS GLASS