Akademia Stolbud Włoszczowa
Akademia Stolbud Włoszczowa

Stolbud Włoszczowa proponuje swoim klientom najwyższej jakości okna PVC,  drewniane i drewniano-aluminiowe oraz całą gamę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.  Firma realizuje swoją sprzedaż poprzez szeroko rozbudowaną sieć Salonów Firmowych i punktów multibrandowych w Polsce, a także eksport do wielu krajów na świecie. Właśnie dlatego może poszczycić się nie tylko uznanym na rynku produktem, ale również doświadczeniem w tworzeniu i przekazie informacji na jego temat. Rozbudowana sieć salonów i punktów sprzedaży pozwala na prezentację bogatej oferty firmy szerokiemu gronu odbiorców. 

Akademia Stolbud Włoszczowa – w trosce o rzetelną informację i najwyższą jakość obsługi

Stolbud Włoszczowa nieustannie poszukuje nowych, jeszcze skuteczniejszych sposobów realizacji wyznaczonych przez siebie celów, do których należy także czytelny przekaz profesjonalnej informacji dotyczącej oferty produktowej. Dlatego w ramach prowadzonej przez firmę Akademii od września rusza kolejna edycja szkoleniowa dla Partnerów Handlowych i pracowników Punktów Sprzedaży. Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej, montażu, najnowszych technologii i trendów wzorniczych, a także nowoczesnych technik sprzedaży są doskonałym sposobem na dostarczenie potencjalnemu użytkownikowi wyczerpującej informacji o wyrobach firmy. Umiejętność rozpoznawania i rozumienia potrzeb klienta i związana z nią umiejętność przedstawiania w sposób merytoryczny walorów użytkowych i estetycznych prezentowanych produktów to wartości, których nie można przecenić. Poprzez prowadzone szkolenia Stolbud Włoszczowa, ekspert w branży, podkreśla jak ważny jest dla firmy klient, który otrzyma nie tylko fachową wiedzę dotyczącą interesującej go oferty, ale także spotka się z w pełni kompetentną obsługą.  

Akademia Stolbud – szkolenia

Blok organizowanych w ramach Akademii szkoleń dla Salonów Firmowych i Punktów Sprzedaży tworzą:
- szkolenie organizacyjne, którego celem jest zapoznanie uczestników z firmą Stolbud Włoszczowa i Stolbud Włoszczowa Pszczyna,
- szkolenia produktowe w zakresie podstawowym i rozszerzonym, dostarczające sprzedawcom i handlowcom eksperckiej wiedzy dotyczącej poszczególnych wyrobów. Wiedza taka umożliwia przekazanie klientowi fachowej informacji o produktach oraz prezentację korzyści jakie płyną z ich posiadania,
- szkolenie serwisowo-montażowe dla ekip serwisowo-montażowych, które dzięki szkoleniom uzyskują informacje dotyczące profesjonalnego doradztwa, pomiaru i montażu w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej,
- szkolenie z zakresu technik sprzedaży. Ich celem jest zapewnienie klientom fachowej obsługi, a także budowanie dobrych relacji między sprzedawcą i klientem, których rezultatem będzie zakup prezentowanych produktów.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje profesjonale materiały, a po jego zakończeniu wypełnia test weryfikujący poziom zdobytej wiedzy, którego wynik decyduje o przyznaniu certyfikatu Akademii.

Stolbud Włoszczowa systematycznie doskonali, poszerza i inwestuje w swoją sieć sprzedaży stając się wiarygodnym i godnym zaufania ekspertem na każdym etapie drogi, jaką przebywa produkt. Akademia jest świetną inwestycją, umacniającą wizerunek firmy - przedsiębiorstwa profesjonalnego, otwartego na nowe rozwiązania i w sposób poważny traktującego  swoich klientów. Rezultat kolejnej edycji szkoleń, w postaci rzetelnie prezentowanej wiedzy merytorycznej na temat oferty produktowej oraz sprawnej i fachowej obsługi zostanie z pewnością zauważony i doceniony zarówno przez obecnych jak i przyszłych klientów Stolbudu Włoszczowa.

 

źródło: Stolbud Włoszczowa