Nowoczesny minimalizm, czyli drzwi Destino Unico
Otwieramy marzenia
Nowoczesny minimalizm, czyli drzwi Destino Unico Otwieramy marzenia

Stworzenie minimalistycznego wnętrza to nie lada wyzwanie. Taka aranżacja wymaga bowiem nie tylko precyzji wyboru elementów, ale też wyjątkowego wyczucia stylu. Invado do takich wnętrz proponuje kolekcję Destino Unico.

Unikalne, nowoczesne, z wyczuciem smaku, bez zbędnych ozdobników i z aranżacyjną nonszalancją – to kolekcja skrzydeł Destino Unico, w skład której wchodzi pięć różnych modeli. Drzwi mają nieprzeźroczyste, szklane wstawki w aż 5 kolorach do wyboru. Dodatkowo można indywidualnie określić liczbę szyb satinato i stworzyć swój unikatowy model drzwi. Oryginalny design Destino sprawia, że modele wyróżniają się na tle innych i doskonale budują atmosferę wnętrza.

Drzwi Destino Unico wykonano zgodnie z Technologią Invado – pionowe krawędzie skrzydeł są zaokrąglone, a więc w pełni bezpieczne dla domowników. Rama drzwi została wykonana z MDFu, a wypełnienie stabilizacyjne stanowią płyciny lub/i szyby o grubości 22 mm. Drzwi dostępne są w 17 wersjach kolorystycznych w okleinach Enduro, Enduro Plus, Enduro 3 D, okleinie ryflowanej i Eco-Fornir. Jako modele pojedyncze  dostępne są w szerokościach od „60” do „100”, natomiast podwójne od „120” do „200”.

Producent: Invado
Cena: od 510,00 zł netto

 

 

 

www.invado.pl