Firma Guardian Europe przenosi się do nowej siedziby głównej w Bertrange 
w Luksemburgu
Firma Guardian Europe przenosi się do nowej siedziby głównej w Bertrange w Luksemburgu

•  Zespół Guardian przenosi się do nowej siedziby głównej w Luksemburgu
•  Zwiększa swoje zaangażowanie w Europie
•  Wspiera kontynuację przemiany w regionalny model biznesowy


1 lipca 2015, Luksemburg – Guardian Industries’ Glass Group w Europie – wiodący producent wysokiej jakości szkła dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego, do wnętrz oraz motoryzacji, otworzył nową siedzibę w Bertrange w Luksemburgu. Liczący ok. 120 osób personel przeniósł się z dotychczasowego biura, mieszczącego się na terenie zakładu produkcyjnego 
w Dudelange w Luksemburgu.

Kluczowym czynnikiem przeprowadzki jest nieustające dążenie firmy do przemian w kierunku regionalnego modelu biznesowego. Guus Boekhoudt, wiceprezes Guardian Industries’ Glass Group w Europie, wyjaśnia: — Pod koniec zeszłego roku zdecydowaliśmy się skorygować nasz model organizacyjny, zmieniając poprzednie, skupiające się na poszczególnych zakładach podejście na prawdziwie regionalną działalność. Nasza nowa europejska siedziba stanowi ważny krok w dążeniu do utworzenia jednolitej firmy – „One Guardian” – która zapewni spójną komunikację z klientami na terenie całego regionu.
Nowe biuro zapewnia wyspecjalizowane i profesjonalne środowisko pracy dla zespołu regionalnego, który obejmuje takie funkcje, jak m.in. łańcuch dostaw, sprzedaż regionalna, marketing regionalny oraz inne funkcje wsparcia strategicznego i operacyjnego.

Boekhoudt dodaje: — Inwestycja ta w przejrzysty sposób pokazuje zaangażowanie naszej firmy w europejski biznes, który dobrze funkcjonuje pomimo obecnej, trudnej sytuacji na rynku. W naszym nowym biurze będziemy koncentrować się na tworzeniu wartości dla naszych klientów w całym regionie.

— Chcemy przyciągać nowych i zatrzymywać obecnych utalentowanych pracowników. Dlatego też zależy nam na stworzeniu atrakcyjnego i efektywnego środowiska pracy. Dodatkowo nowe biuro zapewni nam odpowiednie miejsce spotkań z naszymi klientami i dostawcami. — podsumowuje.

Aby dowiedzieć się więcej o innowacjach Guardian w zakresie produktów szklanych, wejdź na stronę: www.guardian.com/europe/index.htm

 

źródło: Guardian