Stolbud zaprasza do nowego salonu w Poznaniu.
Stolbud zaprasza do nowego salonu w Poznaniu.

W związku z powiększeniem sieci sprzedaży, firma Stolbud Włoszczowa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców województwa wielkopolskiego do nowego salonu w Poznaniu przy ul. Obornickiej 287.

Nowo otwarty salon jest pierwszym salonem sprzedaży w tym mieście. Klienci znajdą tu nowocześnie zaprojektowaną ekspozycję wyrobów firmy usytuowaną w 3 strefach: okien, drzwi i akcesoriów. W doskonale zaprezentowanym szerokim asortymencie produktowym znalazły się między innymi okna drewniane, drewniano-aluminiowe, PVC oraz aluminiowe, a także drzwi wejściowe i wewnętrzne. Na szczególną uwagę zasługuje strefa ciepłego montażu ze specjalnym ekspozytorem przedstawiającym zasadę i sposób osadzenia okna zarówno w murze jak i w obszarze docieplenia, czyli poza licem muru głównego. Dzięki ekspozytorowi klienci zapoznają się z materiałami służącymi do poprawnego wykonania ciepłego montażu okien oraz poznają sposoby ich zastosowania. Dowiedzą się o zaletach  tej energooszczędnej metody osadzania okien, która w skali roku zapewnia wymierne korzyści dla naszego portfela, ponieważ ciepły montaż z użyciem tylko samej pianki montażowej zdecydowanie ogranicza mostki termiczne powstające w miejscu połączenia ościeży okien z murem.

Poznański salon został zaaranżowany według najlepszych standardów, z dostępem do strefy informacyjnej i biznesowej, a także komfortowej obsługi klienta. Przeszkoleni pracownicy dostarczą wyczerpującej wiedzy o produktach, pomogą w wycenie wybranych akcesoriów oraz udzielą wszelkich porad z zakresu doradztwa technicznego. Producent pomyślał też o rodzinach z dziećmi – w czasie, gdy rodzice będą wybierali optymalne rozwiązania do swojego domu, dzieci miło spędzą czas na zabawie w projektowanie, w wydzielonej dla nich części salonu. 

 „Cieszymy się, iż do grupy salonów Stolbud Włoszczowa dołączyła kolejna placówka. Jest to już trzeci salon w województwie wielkopolskim. Nasza firma systematycznie rozwija swoją ofertę produktową spotykając się z rosnącym zainteresowaniem stałych i nowych klientów, tych indywidualnych, ale również partnerów handlowych. Mamy nadzieję, że odpowiednia ekspozycja produktów firmy oraz rzetelnie opracowane materiały informacyjne a także fachowa obsługa zostaną docenione przez wszystkich odwiedzających nasz nowy salon” – mówi Marcin Tatar - Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej Stolbud Włoszczowa.

Oczekujemy klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30. Zapraszamy do Poznania!

Adres strony internetowej nowego salonu: http://poznan.stolbud.pl/ 

Adres salonu na portalu Facebook https://www.facebook.com/pages/Salon-Stolbud-Pozna%C5%84/863861966995000?fref=ts

 

źródło: Stolbud Włoszczowa