Drzwi wewnętrzne – nowy katalog
Drzwi wewnętrzne – nowy katalog

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż od dnia 22 czerwca 2015 roku Stolbud Włoszczowa udostępnia swoim Klientom nowy katalog poświęcony drzwiom wewnętrznym. 

Katalog w przyjaznej dla użytkownika szacie graficznej podzielony został na trzy działy: poradnikowy, produktowy i techniczny. Ten czytelny i spójny merytorycznie podział ma ułatwić dostęp do oferty, a tym samym szybkie znalezienie poszukiwanego produktu.

W dziale poradnikowym znajdziemy istotne informacje dotyczące rodzajów wykończeń i sposobów otwierania drzwi oraz ważne z punktu widzenia każdego kupującego wskazówki, związane z zastosowaniem poszczególnych typów i elementów drzwi. 
Dział produktowy to przegląd bogatej oferty firmy. Przedstawione w nim zostały: skrzydła wewnętrzne, drzwi wejściowe, drzwi techniczne oraz ościeżnice drzwiowe. Oryginalne wzornictwo i wysokiej jakości materiały to najważniejsze walory poszczególnych elementów wchodzących w skład oferty. Przejrzysta prezentacja najmodniejszych kolekcji drzwi wewnętrznych, fornirowanych oraz okleinowych, a także ich ogromny wybór sprawią, iż każdy klient z pewnością znajdzie atrakcyjny dla siebie produkt.

Dział techniczny to przede wszystkim dokładne informacje dotyczące wymiarów i danych technicznych asortymentu drzwiowego.

Na szczególną uwagę zasługują również przedstawiane w nowym Katalogu nowości – drzwi wewnętrzne z kolekcji Glamour. To oryginalna propozycja dla wymagających klientów, lubiących otaczać się niepowtarzalnymi przedmiotami. Właśnie dla nich została opracowana specjalna aplikacja, dostępna na stronie internetowej firmy www.stolbud.pl/glamour, która pozwala na samodzielne wykonanie projektu drzwi wewnętrznych w wybranym przez siebie kolorze oraz z indywidualnym napisem w technice płytkiego frezowania.

Katalog został wzbogacony pięknymi zdjęciami aranżacyjnymi prezentującymi propozycje wizualizacji pomieszczeń z wykorzystaniem rodzajów i modeli drzwi wewnętrznych z oferty Stolbud Włoszczowa. Prezentowane wizualizacje nie tylko są inspiracją dla przyszłych klientów w tworzeniu własnych projektów, ale również ułatwiają im wybór najlepszych dla siebie produktów.

 

źródło: Stolbud Włoszczowa