PRESS GLASS zaprasza do Programu Kariera
PRESS GLASS zaprasza do Programu Kariera

Tylko do 6 maja br. można składać aplikacje do tegorocznej edycji Programu Kariera. W akcji uczestniczy m.in. PRESS GLASS. Przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, przygotowało trzy płatne staże w zakładzie w Radomsku.

Program Kariera jest organizowany przez Polską Radę Biznesu już od 2004 r. To prestiżowy program płatnych praktyk skierowany do studentów i absolwentów w wieku poniżej 30 lat. W tegorocznej edycji uczestniczą 34 duże przedsiębiorstwa.
Jak informuje PRESS GLASS, w tym roku w zakładzie w Radomsku w ramach tego programu zorganizowane zostaną trzy staże. Oferta dotyczy stanowisk: – Specjalista ds. Informatycznych (dział IT); – Asystent/ka ds. Rekrutacji; – Specjalista ds. Rejestracji Zamówień.

„Praktyki w ramach Programu Kariera można porównać do mini-studiów MBA, ale zamiast za nie płacić, otrzymuje się wynagrodzenie. Po zakończeniu praktyk ich uczestnik zyskuje praktyczne umiejętności, doświadczenie i bezcenne kontakty – z innymi laureatami programu oraz szefami największych firm zrzeszonych w Polskiej Radzie Biznesu” – tłumaczą organizatorzy projektu.

Po zakończeniu praktyk uczestnicy ocenią ich jakość oraz przydatność. W ubiegłorocznej edycji program praktyk w PRESS GLASS został uznany za jeden z dziesięciu najlepszych.

Tegoroczna edycja Programu Kariera rozpoczęła się na początku marca. Zgłoszenia można nadsyłać do 6 maja br.

Szczegółowe informacje nt. projektu można znaleźć pod adresem:
http://www.programkariera.pl/