POL-SKONE na Międzynarodowych Targach BUDMA'2015
POL-SKONE na Międzynarodowych Targach BUDMA'2015

Już w najbliższy wtorek na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury 2015 w Poznaniu firma POL-SKONE zaprezentuje swoją bogatą ofertę. Jak co roku, przedstawi tam również całą gamę zupełnie nowych produktów, zaprojektowanych według najnowszych trendów.  

Targi BUDMA to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. W tym roku potrwa od 10 do 13 marca. W tym czasie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zobaczyć  ekspozycję przygotowaną przez blisko tysiąc wystawców z kilkudziesięciu krajów z całego świata. 

Wśród nich nie zabraknie jednego z największych na rynku polskim  producenta drzwi i okien  spółki POL-SKONE. - Targi BUDMA są dla nas doskonałą okazją do przedstawienia naszym Klientom oraz Kontrahentom tegorocznych nowości. Już od kilku lat w Poznaniu prezentujemy premierowe kolekcje, które cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Ta edycja jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ w tym roku obchodzimy 25-lecie istnienia naszej firmy. Staraliśmy się więc, aby aktualna kolekcja była wyjątkowa i zachwyciła gości  – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o. o.

POL-SKONE pokaże na targach w Poznaniu ponad 100 modeli drzwi i okien, a cała ekspozycja przygotowana przez firmę zajmie ponad 300 mkw. Wśród prezentowanych produktów będzie ponad dwadzieścia nowości, które na swoją premierę czekały specjalnie aż do marca. Zwiedzający jako pierwsi zobaczą m.in. drzwi VERTIGO, VERTIGO LUX, GAMMA, VERIMO, czy wyjątkową kolekcją drzwi HIGRO, przeznaczonych zwłaszcza do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności i temperaturze, takich jak sauny i baseny.  Premierową ofertę uzupełnią także dwa zupełnie nowe typy okien – OKNO SLIM oraz OKNO 2+1. 

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, nie zabraknie popularnych kolekcji, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem Klientów. Wśród nich znajdzie się m.in. kolekcja drzwi SEMPRE. W tym roku została ona uzupełniona o nowe warianty kolorystyczne, stworzone w oparciu o światowe trendy, a także o kolejny model – SEMPRE GRAVI, który łączący w sobie klasyczną elegancję i nowoczesność. 

- Do stałego rozwijania i udoskonalania kolekcji drzwi i okien inspirują nas rosnące oczekiwania  Klientów. Doświadczenie, które nabyliśmy w ciągu 25-lat funkcjonowania firmy, pozwala nam na dynamiczne i innowacyjne poszerzanie naszej oferty oraz dostosowywanie jej do najnowszych rozwiązań technologicznych – dodaje Jan Szulżyk Prezes, POL-SKONE Sp. z o. o.

O wyjątkowych cechach wszystkich produktów, jakie lubelski producent zaprezentuje w Poznaniu, zwiedzający będą mogli rozmawiać z ekspertami POL-SKONE. Będą do dyspozycji gości w czasie całego wydarzenia. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska, które zlokalizowane będzie w Hali nr 5 , stoisko nr 73

 

źródło: POL-SKONE