Drzwi do zadań specjalnych
Drzwi do zadań specjalnych


Odporne, a także zapewniające odpowiednią izolację akustyczną – drzwi techniczne Invado spełniają określone przepisami warunki bezpieczeństwa. Znajdują swoje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, ale także w prywatnych domach.

Drzwi techniczne to drzwi do zadań specjalnych. Mają bowiem skutecznie chronić przed pożarem czy hałasem. W budynkach prywatnych najlepiej sprawdzą się oddzielając część mieszkalną od gospodarczej. Warto pomyśleć o ich zamontowaniu np. w przejściu z garażu do domu lub piwnicy. Skrzydła drzwi technicznych Invado, w odróżnieniu od tych standardowych, zostały wyposażone w ognioodporne płyty i wkłady szklane, będące skuteczną barierą dla ognia. Są one bardzo szczelne i w razie pożaru zapobiegają nie tylko przedostaniu się płomieni, ale i dymu. W zależności od potrzeby można wybrać drzwi techniczne charakteryzujące się klasą odporności ogniotrwałej 30 lub 60  minut. Co nie bez znaczenia, aspekty techniczne nie zaburzyły troski o estetykę produktu. Dopracowane wzornictwo sprawia, że przejście z części gospodarczej domu będzie spójne z aranżacją pozostałych pomieszczeń. Wybór drzwi ułatwi szeroka oferta oklein i możliwość zastosowania listew dekoracyjnych  Completo. 


Drzwi techniczne wykorzystywane są także w budynkach użyteczności publicznej. Ponieważ stanowią ważny element w systemie komunikacji, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, muszą spełniać określone wymogi – być trwałe, ognioodporne oraz posiadać odpowiednie parametry akustyczne. 

Producent: Invado
Cena: od 1 460,00 zł netto

 

 

 

 

www.invado.pl