Nowa klamka FOKUS-R
Nowa klamka FOKUS-R

Podobnie jak biżuteria, niebagatelnie wpływa na obraz całości. Klamka, oprócz swej roli użytkowej ma ogromne znaczenie w nadaniu urządzanym wnętrzom ostatecznego szlifu i stylu.

Jej niewielki rozmiar nie powinien nas pozbawić czujności. Klamka to detal, który ma ogromny wpływ na wygodę korzystania z drzwi, ale także harmonię aranżacji. FOKUS – R z najnowszej kolekcji Invado to dokonały przykład tego, jak pod wpływem detalu neutralne wnętrze może zamienić się we wnętrze z klasą. Ta elegancka klamka na obłym, dzielonym szyldzie doskonale wpisuje się w klasyczne aranżacje w stylu retro. Nawet drzwiom o neutralnym designie nada ekskluzywnie tradycyjny charakter. 

FOKUS – R to klamka dla wymagających i stawiających na jakość wykonania. W całości zrobiona jest ze stopu cynku i aluminium oraz wyposażona w podwójny mechanizm sprężynowy, dzięki czemu działa właściwie bezszelestnie. Klamka FOKUS – R w kolorze nikiel – velvet doskonale wygląda w zestawieniu z kolekcją drzwi Bianco Neve, Artena oraz Merano.

Cena: od 64 zł netto
Producent: Invado

 

 

 

Szczegóły na: www.invado.pl