Trwa głosowanie internautów na „Obiekt Roku w systemach Aluprof”
Trwa głosowanie internautów na „Obiekt Roku w systemach Aluprof”

Do 15 września 2014 roku internauci mogą głosować na najciekawszy obiekt, który powstał dzięki wykorzystaniu innowacyjnych systemów Aluprof w latach 2011-2013. Do wygrania są cenne nagrody rzeczowe.

fot. Aluprof Centrum Nowoczesnego Ksztalcenia Politechniki Bialostockiej

 

Dnia 1 lipca rozpoczął się drugi etap konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”, do którego zakwalifikowało się 54 okazałych brył budowli z całej Polski, a wśród nich: Hotel Arłamów w Ustrzykach Dolnych, Nowe Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni czy Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki w Białymstoku. 

fot. Aluprof Hotel Arlamow

 

Wszystkie zdjęcia zostały opublikowane na stronie plebiscytu pod adresem: konkurs.aluprof.eu. Dzięki głosowaniu internautów wyłoniony zostanie jeden obiekt, które przykuł największą uwagę opinii publicznej. Jego twórca otrzyma specjalne „Wyróżnienie Internautów”, będące swoistym wirtualnym aplauzem polskiej społeczności dla tego architektonicznego dzieła sztuki. 
Elektroniczne głosowanie potrwa do 15 września br. Każdy, komu uda się nominować obiekt, który zajmie I miejsce, otrzyma od firmy Aluprof cenną nagrodę rzeczową. Do wygranej wystarczy kliknięcie myszy. Z tego samego adresu IP można oddać maksymalnie jeden głos dziennie.  

fot. Aluprof Muzeum Historii Zydow Polskich

 

Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno z konkursu dla architektów, jak i plebiscytu dla internautów, odbędzie się podczas Uroczystej Gali we wrześniu 2014 roku. Zwycięskie obiekty budowlane zostaną zaprezentowane w mediach branżowych oraz publicznych.

fot. Aluprof Nowe Muzeum Slaskiej

 

Zapraszamy wszystkich internautów do głosowania w „Plebiscycie na najciekawszy Obiekt Roku 2011-2013”. Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: konkurs.aluprof.eu 

fot. Aluprof Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

 

 

Konkurs „Obiekt Roku w systemach Aluprof” skierowany jest do architektów i pracowni architektonicznych, których obiekty zostały zrealizowane przy wykorzystaniu systemów firmy Aluprof, w okresie od 1 stycznia 2011 roku do 31 grudnia 2013 roku. Ideą konkursu jest wyłonienie najciekawszych brył takich budynków, a tym samym – promowanie współczesnej architektury oraz stworzenie forum do dyskusji na temat najnowszych projektów i realizacji architektonicznych. Termin nadsyłania prac minął 16 czerwca br. Równolegle prowadzony jest „Plebiscyt na najciekawszy Obiekt Roku 2011-2013”, który zakłada głosowanie elektroniczne na obiekty, które przeszły pomyślnie pierwszy etap konkursu.

Zwycięzców wybierze profesjonalne jury w pięcioosobowym składzie. Autorzy, którzy znajdą się w zwycięskiej trójce otrzymają 50 000 zł, 30 000 zł oraz 15 000 zł – odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. W skład kapituły konkursowej wchodzą: Elżbieta Dziubak – Generalny Architekt Aluprof S.A., Ryszard Jurkowski – architekt w AIR Jurkowscy-Architekci Sp. z o.o., Zbigniew Reszka – architekt w Arch-Deco Sp. z o.o., Dariusz Hyc – przedstawiciel SARP, Danuta Burzyńska – Redaktor Naczelna miesięcznika Builder.

 

źródło: Aluprof