Firma FAKRO trzykrotnie nagrodzona w rankingu Budowlana Marka Roku
Firma FAKRO trzykrotnie nagrodzona w rankingu Budowlana Marka Roku

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż marka FAKRO zwyciężyła w Rankingu Budowlana Marka Roku aż w trzech kategoriach. Po raz kolejny FAKRO nagrodzono tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2014 w kategorii okna dachowe. W tym roku tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku otrzymały także akcesoria do okien dachowych FAKRO. Marka FAKRO otrzymała również tytuł Złotego Championa Roku 2014. Jest to dowód uznania za najwyższą jakość produktów FAKRO oraz do­brą współpracę z wykonawcami.

Prestiżowe, branżowe wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o wy­niki rankingu stworzonego na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku - eksperta w dziedzinie badań sektora budowlanego.

- Ta nagroda to dowód uznania fachowców z branży budowlanej, którzy najchętniej wybierają właśnie nasze okna dachowe, uważając je za produkty innowacyjne, najwyższej jakości i co najważniejsze dla wykonawców, łatwe w montażu - mówi Dyrektor Marketingu FAKRO Polska Janusz Komur­kiewicz – Analiza spontanicznych wypowiedzi badanych fachowców wska­zuje na najwyższy obiektywizm. Respondentom w żaden sposób nie sugeruje się wyboru marek z danej kategorii. Poza tym zestawienie klasyfikuje bardzo szerokie spektrum materiałów budowlanych, jest zatem najbardziej pełnym na rynku. Uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 odbyła się 13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, sto­warzyszeń branżowych i mediów. Była to dobra okazja do świętowa­nia, ale również do integracji środowiska sektora budowlanego.

Podziękowanie za nagrodę

 

Wręczenie statuetek

 

 

 


Statuetka Budowlana Marka Roku 2014