SOUDAL po raz ósmy nagrodzony tytułem „ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU”
SOUDAL po raz ósmy nagrodzony tytułem „ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU”

Marka SOUDAL po raz ósmy doceniona przez wykonawców! W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku produkty SOUDAL wyróżniono podwójnym tytułem „Złota Budowlana Marka Roku 2014” oraz „Złoty Champion Roku 2014” w kategorii „piany montażowe” i „masy uszczelniające – silikony”. Nagrody przyznano na podstawie ogólnopolskiego badania opinii fachowców przeprowadzonego przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Ranking Budowlana Marka Roku powstaje w oparciu o wyniki ankiet, w których firmy wykonawcze wskazują ich zdaniem najlepsze polskie marki oraz dystrybutorów materiałów budowlanych wyróżniających się najwyższą jakością oraz najlepszą relacją ceny do jakości. 

W tegorocznej Gali Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 wzięło udział niemal 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, a także stowarzyszeń branżowych oraz opiniotwórczych mediów. W trakcie Gali wręczono ponad 50 nagród i wyróżnień w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz klasyfikacji ogólnej. 

 

Cenione w środowisku ekspertów nagrody w kategorii „piany  montażowe” i „masy uszczelniające – silikony” przyznano produktom marki SOUDAL, dla której jest to jednocześnie już ósmy triumf w tym niezwykle prestiżowym rankingu.

Wyróżnienie marki SOUDAL to z jednej strony najlepszy dowód, że polscy wykonawcy szczególnie wysoko cenią innowacyjne i komfortowe rozwiązania, a z drugiej – olbrzymia motywacja do kontynuowania prac nad poprawą jakości oferowanych rozwiązań. 

 

 

źródło: Soudal