Aluprof podwójną Budowlaną Marką Roku
Aluprof podwójną Budowlaną Marką Roku

Złota i Srebrna Budowlana Marka Roku to dwa tytuły, jakie zdobył Aluprof w ostatnim plebiscycie konsumenckim, organizowanym przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Nagrody te przyznawane są najlepszym firmom w branży, których oceny dokonują klienci.

Program Budowlana Marka Roku prowadzony jest nieprzerwanie od 2005 roku. Celem plebiscytu jest wyłonienie rzetelnych firm budowlanych, dostarczających produkty najwyższej jakości. Nagrody przyznawane są na podstawie badań CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing) na reprezentatywnej próbie 2 000 firm wykonawczych. W tym roku Aluprof został doceniony aż w dwóch kategoriach – Profile aluminiowe okienne, w której zdobył tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2014 oraz Rolety zewnętrzne, w której otrzymał tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2014. Wręczenie nagród Budowlana Marka Roku odbyło się 13 czerwca, podczas uroczystej Gali w hotelu Lord w Warszawie. 

Celem Aluprof od zawsze było dostarczanie produktów najwyższej jakości i zapewnienie kompleksowego doradztwa. Dlatego uważnie słuchamy  naszych klientów i staramy się precyzyjnie odpowiadać na ich potrzeby. Dzięki temu w wielu budynkach w Polsce i na świecie zastosowano już nasze systemy, opracowane indywidualnie pod kątem wymogów danej inwestycji. Przyznane nagrody są dla firmy motywacją do dalszego działania i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań – mówi Tomasz Grela Prezes Zarządu Aluprof S.A.

Aluprof jest częścią Grupy Kapitałowej Kęty S.A. Przedsiębiorstwo należy do ścisłej europejskiej czołówki producentów systemów aluminiowych. Firma prowadzi działalność w Czechach, Niemczech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, a także na Ukrainie i Węgrzech. Główna siedziba Aluprof S.A. wraz 
z liniami produkcyjnymi i centrum logistycznym zlokalizowana jest w Bielsku-Białej. Oddział w Opolu, produkuje natomiast są systemy roletowe. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych firmy wynosi niemal 70 000 m?. 

 

źródło: Aluprof